Dziękuję. Bardzo dziękuję.

  • 23.10.2018, 10:40
  • Mariusz Strzępek
Dziękuję. Bardzo dziękuję.
Szanowni Państwo, przyznam, że nie spodziewałem się, takiego wyniku – jeszcze raz bardzo Państwu dziękuję za okazane wsparcie – nie tylko podczas kampanii, ale w trakcie całej kadencji. Dla mnie były to wyjątkowe wybory. To był sprawdzian z tego, co robiliśmy do tej pory. Robiliśmy – bo wszystko to co zostało w Tomaszowie przez ostatnie lata zrealizowane – to zasługa wielu osób, pracowników urzędu, którzy w prowadzone projekty wkładali swoje serca. Bez tego, zmian, które Państwo docenili, nie udałoby się wprowadzić.

Kampania była krótka, pojawiło się w niej jednak sporo ciekawych wątków. Śledziłem wszystkie pomysły, które się pojawiły, ale i uwagi – mniej lub bardziej merytoryczne. Wiele z nich, z pewnością rozważę. Przed nami teraz bardzo dużo pracy. Kontynuacja dotychczasowych projektów, ale i wprowadzenie całkiem nowych. Tak jak podkreślałem w kampanii, tak też mówię dziś – jestem otwarty na współpracę – bo tylko ona zapewnia rozwój. Kłótnie hamują inwestycje. Dziękuje też moim kontrkandydatom za udział w wyborach i gratuluje im osiągniętych wyników. W radzie miejskiej pojawiło się wielu doświadczonych samorządowców, ale i debiutantów. Każdemu życzę powodzenia i oczywiście służę swoim doświadczeniem i pomocą.

 

W sposób szczególny dziękuję swojej rodzinie i przyjaciołom za wsparcie w tych najtrudniejszych momentach kampanii.

 

Na koniec – ściągamy banery i przerabiamy na torby – niebawem dam znać gdzie będzie można je odebrać, w zamian za wsparcie, chociaż symboliczne – budowy tomaszowskiego hospicjum. Dobrym pomysłem jest też oddanie swoich banerów wyborczych do schroniska – co prawda zamówiono nowe budy, więc nie przydadzą się do ich izolacji – ale na pewno zostaną wykorzystane w inny sposób. 

 

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe