×

Koncert Roberta Janowskiego z okazji Dnia Seniora

  • 19.10.2018, 23:55
  • Joanna Sztymelska
Koncert Roberta Janowskiego z okazji Dnia Seniora
W piątek, 19 października 2018 roku, w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim odbył się koncert Roberta Janowskiego.

 

Marcin Witko, Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego zaprosił artystę, żeby zaśpiewał dla tomaszowskich Seniorów z okazji Dnia Seniora, który obchodzony jest właśnie w październiku.
Robert Janowski znany jest doskonale, jako piosenkarz, aktor teatralny i filmowy, a przez wiele lat prowadził teleturniej "Jaka to melodia". Dzisiejszego wieczoru zaprezentował publiczności program zatytułowany "Song.pl" składający się z piosenek z lat 20-tych i 30-tych. Zebrani w sali Seniorzy mieli możliwość posłuchać doskonale sobie znanych piosenek z przedwojennych filmów, takich jak: "Umówiłem się z nią na 9-tą" z filmu "Piętro wyżej", "Już taki jestem zimny drań" z filmu "Pieśniarz Warszawy". Obie te piosenki wykonywał w oryginale Eugeniusz Bodo. Była piosenka z pierwszej powojennej komedii, filmu "Skarb", "Kiedy znów zakwitną białe bzy", "Małe mieszkanko na Mariensztacie" Mieczysława Fogga.

 


Nie brakło tez piosenek młodszych, z lat 80-tych. Artysta zaśpiewał "Jej portret" i "Na pozór", które dawniej śpiewał Bogusław Mec, pochodzący z naszego miasta, czym te właśnie piosenki były bardzo bliskie publiczności.


"Uwielbiam ludzi, szanuję ludzi, którzy kochają sztukę. Wielki szacunek i bardzo dziękuję." podziękował Robert Janowski Marcinowi Witko, dzięki któremu artysta przyjechał i wystąpił w  Tomaszowie Mazowieckim.


"Szanowni Państwo, popłynęło dzisiaj tysiące przepięknych życzeń w dźwiękach do nas wszystkich od Roberta Janowskiego i bardzo serdecznie dziękuję, i nie pozostaje mi nic innego, jak tylko dołączyć się do tych życzeń i życzyć Państwu mnóstwo, mnóstwo miłości." - takie słowa wypowiedział do tomaszowian Marcin Witko.
Publiczności wyjątkowo podobał się koncert i artysta nie zakończył go zbyt szybko. Dwa razy musiał bisować, tak bardzo tomaszowianie domagali się bisów.

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe