×

Marcin Wolski zrezygnował

  • 4.12.2017, 23:11
  • Mariusz Strzępek
Marcin Wolski zrezygnował
Tego chyba nikt się nie spodziewał. Klub Piłkarski RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej, że z funkcji Członka Zarządu Stowarzyszenia zrezygnował Marcin Wolski, główny sponsor tomaszowskich piłkarzy. Klub podaje, że decyzja ta jest podyktowana względami osobistymi. Pytanie: czy razem z rezygnacją odejdą także z Lechii pieniądze? Bez nich nie da się utrzymać drużyny w trzeciej lidze.

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ktoś
ktoś 20.12.2017, 06:58
nareszcie skończy się ta cała padaka... Są inne dyscypliny w tomaszowie ,w które warto bardziej inwestować niż w trzecioligową piłkę nożną
snarki
snarki 2.01.2018, 12:24
chciałbym żeby inne "padaki" w mieście genrowały tyle publiczności co piłka nożna.
Oczywiście sa dyscypliny sportu w TM które generują lepsze wyniki(łyżwiastwo, siatkówka) i mam nadzieję że bedą święciły jeszcze większe trumfy,ale przypomne że to pika nożna jest najbardziej popularną dyscyplina sportową w Polsce.
Urodzony w Tomaszowie Mazowieckim
Urodzony w Tomaszowie Mazowieckim 11.12.2017, 10:31
Jak czytam niektóre wpisy to włos mi się jeży na głowie. Czy to źle, że wkładał własne złotówki w sekcje p. nożnej Lechii? Czy to źle, że organizował turnieje dla dzieci? Ludzie co wy wypisujecie!
Po prostu wyprowadził się z Tomaszowa Mazowieckiego i nie ma czasu na bawienie się w zarządzanie w klubie. Czy będzie dalej sponsorował Lechię? Miejmy nadzieję, ze tak. Ale to już jest inna historia.
Czego
Czego 9.12.2017, 09:27
by nie napisać, to nie da się ukryć, że trochę ruszył Lechię i klub jest gdzie jest. Druga sprawa, że III liga to max patrząc na całą otoczkę piłki w mieście.
m&m
m&m 8.12.2017, 23:19
Pan Wolski nie tylko zostawił tomaszowską Lechię ostatnio zamknięto na głucho Pasaż Polna
kibic-j23
kibic-j23 8.12.2017, 20:18
W 100 procentach popieram komentarz internauty "Piłka". Tu nikt nikomu nic nie daje. To fasada sponsoringu. A co się za tym kryje?
Piłka
Piłka 8.12.2017, 18:56
Ktoś napisał,że pan Wolski włożył dużo kasy w Lechię,a ja się ośmielę napisać,że to wkładanie pieniędzy mieściło się bez problemu w tzw. kosztach jego dochodu.Nikt nie dokłada z własnej kieszeni jeżeli jest sponsorem klubu na poziomie Lechii.Gdyby nie sponsorował Lechii to musiałby oddać tą kasę do fiskusa lub wydałby na coś innego.
10.12.2017, 12:22
Zabawne. Ludzie, którzy nigdy nie prowadzili działalności, wypowiadają się o kosztach prowadzonego biznesu. Trzeba być kompletnym kretynem, żeby napisać, że przedsiębiorca sponsorujący jakiś klub nie robi tego z własnej kieszeni. A z czyjej, że się tak niedyskretnie zapytam? Twojej? Wyda kasę na coś innego? Pewnie tak, przecież po to zarabia, ale to jego kasa a ciebie nie powinno obchodzić na co ją wydaje. Otaczają nas zwyczajne głupki. Nieraz słyszę od ludzi, którzy przychodzą do mnie po sporing, że sobie coś od podatku odpiszę. Od jakiego podatku, do jasnej cholery? Wiedzą w ogóle co gadają? W najlepszym razie ten podatek pomniejszę, ale tylko o kwotę równą 18% sumy sponsorowanej. Pomijam fakt, że nie zawsze się to udaje, bo jedna z naszych działalności ma ustawowy zakaz tegom rodzaju reklamy. To po pierwsze. Po drugie pokazuje to stosunek ludzi do tzw. sponsorów. Stosunek oparty na absolutnym braku szacunku. Sponsor w tej relacji równa się frajer. Masz, więc dawaj. Nawet nie zarobiłeś, tylko "masz". Bo przecież nikt nie myśli o tym, że tyrasz po 20 godzin dziennie. W związku z tym komunistyczne pojęcie redystrybucji jest tu niby zasadne.
♥
11.12.2017, 12:47
Słusznie i naukowo. Jeżeli ktoś prowadzi działalność gospodarczą, a ona nie przynosi dochodu to likwiduje ten nierentowy biznes i nie czeka, aż zobaczy dno w swojej kieszeni. P. Wolski sponsorował Lechię i to nie było 100 czy 200 zł miesięcznie, a znacznie, znacznie więcej. Niestety nie widział wyników swojego sponsoringu więc zamknął ten "biznes", bo ileż do diabła można można wlewać swojej kasy w coś, co jest poniżej opłacalności.
Miała Lechia kasę, ale nie starała się o wyniki, więc teraz pozostał płacz i zgrzytanie zębów, że jak to tak, ma kasę, do tej pory dawał, a teraz nie chce dać.
Piłka
Piłka 10.12.2017, 14:48
Pan Wolski odchodzi z Lechii bo nie widzi tu sznasy zarobienia na tym klubie i tylko naiwniak myśli,że robił to z dobrego serca.Myślę,że będzie sponsorowal Widzew ,bo tam sytuacja jest rozwojowa z awansem za kilka lat do ekstraklasy,a tam można zarobić w przeciwieństwie do Tomaszowskiej Lechii.
snarki
snarki 11.12.2017, 08:39
Ty weż sobie ten cały Widzew i idź w cholere.Wiosna pokaże jaki to rozwojowy klub z awansem.Póki co to Widzew=Celebryta p.Smudą i ogromną frekwencją.W Widzewie to kibice sa rozwojowi i to Oni trzymaja ten klub na powierzchni.Zawodnicy prezentują marny poziom średniego III ligowego zespołu.
snarki
snarki 10.12.2017, 11:54
Tak ja napisałem że należyą mu sie podziękowania za to ile wpompował swoich pieniędzy w klub.
Nie ważne czy oddałby to fiskusowi, pewnie nie, ale mógł to zainwestowac w zupełnię inna dziedzine, a sponsorował włąsnie Lechię.Więc uważam że tacy ludzie zasługuja na szacunek i podstaowoe słowo"DZIĘKUJE"Czy ż nie???
kibic
kibic 6.12.2017, 16:28
Co tam rezygnacja sponsora. Jest większy problem w Lechii na ostatnim sparingu kontuzji doznał Lusi. Podobno się poślizgnął i ma też problem z kolanem
snarki
snarki 8.12.2017, 13:48
no to "Betcik"idzie na artroskopie;);)
Maniek
Maniek 6.12.2017, 09:07
Jaki ten sport piekny, nie ma pieniazkow, nie ma sportu.
RTS
RTS 6.12.2017, 05:08
Życzę Lechii jak najlepiej ale to początek końca
xyz
xyz 5.12.2017, 23:59
Póki co to Pan Wolski zrezygnował z bycia Członkiem Zarządu, a nie ze sponsorowania Lechii. Oczywiście można spekulować co się teraz wydarzy i dobrym rozwiązaniem dla rozwiązania tych spekulacji było by, aby ktoś rzeczywiście zapytał Pana Wolskiego jakie są jego dalsze plany odnośnie naszej Lechii. Dobrze by było, gdy takowy wywiad pojawił się na oficjalnej stronie klubu.
Snarki
Snarki 6.12.2017, 08:42
Mądrego to dobrze posłuchać!
Lechia
Lechia 5.12.2017, 22:46
Teraz nasi radni będą biegać po boisku pazery
Gzo
Gzo 5.12.2017, 20:40
Ludzie gadacie o kasynach że niema to niema sponsoringu nie macie zielonego pojęcia na temat M.W. to zajmijcie się innymi tematami dlaczego ma sponsorować skoro Miasto nawet się nie interesuje tylko wyciąga łapę po więcej???Angielskie klubu które sponsoruje przynajmniej mają zainteresowanie Miast władz...
vlad_palovnick
vlad_palovnick 6.12.2017, 16:37
Przestałem czytać po "M.W.". Napisz to jeszcze raz, ale po polsku
Obserwator
Obserwator 5.12.2017, 20:22
Pan Wolski najlepiej by chciał żeby wszyscy płacili w koło a on tylko śmietankę zbierał
Nie ma tak lekko panie Wolski
Może w Warszawie pan spróbuje może tam coś Panu wyjdzie
Powodzenia
snarki
snarki 5.12.2017, 22:15
ależ Ty durny komentarz zamieściełś....człowieku, a może tak napisałbyś "Dziękujuę" za to ile kasy włożył w klub!!!
kibic
kibic 5.12.2017, 19:41
A ja i tak będę chodził na lechie nawet jak będą grać w okręgówce!!!
Myślę ze to była niezła przygoda w 3 lidze a i tak zostanie sztuczne boisko i trybuna której by nie było gdyby nie ta gra. A młodzież i tak będzie gra na wyższym poziomie ale w fife bo taka jest dzisiejsza młodzież.
snarki
snarki 5.12.2017, 22:17
Dokładnie tak!!!! Więc będziemy chodzić w co najmniej we dwóch, bo ja też nie zamierzam rezygnować, choćby grali w A klasie!!!
Darek
Darek 6.12.2017, 14:55
Brawo bo kibicem się a nie bywa LECHIA NA PEWNO NIGDY NIE ZGINIE
vlad_palovnick
vlad_palovnick 5.12.2017, 19:34
Nie ma kasyna, nie ma sponsoringu. Przypadek?
Lechia
Lechia 5.12.2017, 17:08
Podziekujcie naszym radnym
P.J.
P.J. 5.12.2017, 16:30
W Tomaszowie wszyscy liczą na kogoś ... a jak ktoś podejmie się zadania to w myśl zasady "złapałeś jelenia to go duś" ... Pan W. widocznie ma już dość i powiedział co musiał. Tragedia ... trzeba teraz pomyśleć i podziałać ... przerasta to możliwość działaczy i zarządu klubu? ... no to faktycznie tragedia.
fctm
fctm 5.12.2017, 13:24
Narzekacie na kibiców a prawda jest taka że kluby bez nich tak jak Lechia nic nie osiągają. Szkoda 3 ligi ale to już chyba koniec piłkarskiej sekcji może będą sobie grać w okręgówce a kasa pewnie pójdzie z miasta na siate tam chłopaki realnie mogą powalczyć o najwyższąlige.
Kibic
Kibic 5.12.2017, 09:20
Teraz zobaczymy ilu pilkarzy zostanie dawniej pilkarze grali za wode i bylo dobrze teraz nie ma sianka nie ma granka
J.P.
J.P. 5.12.2017, 08:28
Teraz będzie ogrom spekulacji na temat sponsoringu drużyny ... może ktoś wprost zapyta P. Wolskiego jaka jest jego decyzja w tej sprawie.

Pozostałe