Ogień na Ludwikowie /VIDEO/

  • 4.12.2017, 20:02
Ogień na Ludwikowie /VIDEO/
Około godziny 18:30 na ulicy Edwarda w dzielnicy Ludwików w jednymz domków jednorodzinnych wybuchł pożar. Sądząc z filmu, jaki przyszedł na naszą skrzynkę mailową straty są bardzo poważne.

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Z Ludwikowa
Z Ludwikowa 6.12.2017, 09:08
Pożar wcale nie był tak duży, bo spaliło się pomieszczenie na zewnątrz budynku bliźniaka o powierzchni jakieś 2x6 i rzeczywiście wybuchł gaz ale na zewnątrz budynku, dlatego straty nie są tak duże. Byłem na miejscu rozmawiałem z mieszkańcami i strażakami więc wiem. Najpierw zapoznajcie się z tematem u źródła a potem wypowiadajcie się publicznie, bo co niektórzy bzdury wypisują.
Ja
Ja 6.12.2017, 21:48
Dodam tylko,że tylko dzięki szybkiej interwencji Straży,straty są takie jakie są. Mogły być większe
Ja
Ja 6.12.2017, 21:46
To teraz ja Ci napisze, bo Ty mijasz się z prawdą. Nie spaliło się pomieszczenie,tylko elewacja i dach na łączniku pomiędzy bliźniakami. Gaz nie wybuchł tylko się zapalił, a straty są znaczne dla obydwu właścicieli.
Moron
Moron 5.12.2017, 11:19
Wybuch butli z gazem
snarki
snarki 5.12.2017, 15:46
Brednie wypisujesz...po wybuchy butli z gazem, myśle ż enie zostałoby za wiele z tego domu...
Czatej
Czatej 5.12.2017, 13:39
Brednie...
Kaziek
Kaziek 5.12.2017, 13:54
Co było przyczyną że aż tak ogromny pożar wybuchł???
Oli
Oli 5.12.2017, 10:01
To jest chore! Kiedy ja miałam pożar w domu sąsiedzi robili wszystko co w swojej mocy żeby pomóc. Ich szybka reakcja wiele ocaliła. Nawet po pożarze przychodzili z bezinteresowną pomocą, starsi z dobrym słowem. Wiedzieli, że muszą pomóc, kazdy powienien miec taki odruch! A tutaj. Widać dwie osoby które coś tam próbują robić. Dwie osoby na taki pożar! Sąsiedzi powinni się wstydzić. Zamiast nagrywać ratować,pomóc tym ludziom, zaopiekować się domownikami tymbardziej że nie ma jeszcze straży!
Roy
Roy 5.12.2017, 15:37
To sąsiedzi próbują ugasić pożar.
snarki
snarki 5.12.2017, 18:02
Niestety nie
Snarki
Snarki 5.12.2017, 07:17
Co się dzieje z tymi ludźmi?!?!?! Komuś się chałupa pali, a ktoś zamiast pomóc, kręci filmik i wrzuca do sieci....ludzie opamietajcie się!!!!
Robert
Robert 5.12.2017, 07:02
Czy podana będzie przyczyna tego pożaru? dla przestrogi dla innych.
tomaszowianka
tomaszowianka 4.12.2017, 20:25
Wczoraj płonęło Sanktuarium w Studziannej a dziś Ludwików płonie. Czy to nie znaki Niebios?
Snarki
Snarki 4.12.2017, 22:08
Większej durnoty w życiu nie słyszałem.... Za robotę się weź

Pozostałe