"Fakty" zmyślone, domniemane i... sprostowane

  • 10.10.2018, 19:49
"Fakty" zmyślone, domniemane i... sprostowane
Wczoraj całą Polskę obiegła wiadomość, że polska kadra narodowa łyżwiarzy nie chce trenować w Tomaszowie, ponieważ jest... za drogo. Łyżwiarze i działacze wolą podróżować po Europie, zamiast korzystać z nowoczesnego obiektu w naszym mieście. Prezes Roman Derks zabrał głos w tej sprawie, twierdząc, że artykuł został zmanipulowany i podaje nieprawdziwe fakty.
Szanowni Państwo, artykuł Pana Michała Chmielewskiego, który niestety wprowadził Państwa w błąd, ponieważ Pan Prezes PZŁS Rafał Tataruch nie autoryzował informacji, na którą powołuje się dziennikarz. Tym samym jest to bardzo nierzetelny przekaz i niestety można bez żadnej przesady stwierdzić , że "bardzo oszczędnie operuje prawdą". Prawda jest taka, że Kadra Narodowa juniorów już od soboty 6.10 trenuje w naszym obiekcie i od piątku 12.10.2018 będzie tutaj cała Kadra Narodowa PZŁS i w żadnym wypadku nie ma problemów z opłatami za treningi. Wprost przeciwnie (bo jestem po rozmowie w dniu dzisiejszym z Prezesem PZŁS), planuje jeszcze więcej nieplanowanych wcześniej treningów lodowych w naszej Arenie.
 
Z przykrością muszę stwierdzić, że prawdopodobnie również "bez autoryzacji" wmanewrowano w to naszego MISTRZA, który jest bardzo rozsądną osobą. Zatem serdecznie wszystkich Państwa zapraszam na treningi (wstęp wolny na trybuny) i naoczne przekonanie się czy trenuje nasza Kadra, zapraszam na zawody sportowe w każdy weekend na Arenie, oraz na Mistrzostwa Polski seniorów i Młodzieżowców w terminie 26-28.10.2018r.
 
Zapraszam na PUCHAR ŚWIATA JUNIORÓW w dniach 24-25.11.2018r i PUCHAR ŚWIATA SENIORÓW w dniach 7-9.12.2018r, w którym wystąpią wszyscy najlepsi zawodnicy ŚWIATA, w tym Mistrzowie Świata, Mistrzowie Olimpijscy i rekordziści Świata.
 
Uważam, że ten temat powinien przewodzić w komentarzach, jakie się pojawiają.
 
Przy tej okazji SERDECZNIE ZAPRASZAM NA OTWARCIE SEZONU NA ŚLIZGAWCE W ARENIE w dniu 13.10.2018 r od godziny 17.00-20.00. dzieci do lat 12 maja wstęp wolny, a pozostali płacą tylko za wstęp jednorazowy( 3 godziny). Podczas ślizgawki będą atrakcje, konkursy, i nagrody dla dzieci. Pozdrawiam i ZAPRASZAM
 
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe