„Bon-Apetyt na rozwój”

  • 9.10.2018, 21:29
„Bon-Apetyt na rozwój”
Dotacje do 3000 zł na sfinansowanie szkoleń, kursów i studiów podyplomowych dla pracowników i właścicieli firm z województwa łódzkiego.

Szukasz możliwości rozwoju? Jesteś pracownikiem lub właścicielem firmy? Dzięki projektowi Bon-Apetyt na Rozwój! masz szansę na dofinansowanie nawet 80% wartości szkolenia kursów, studiów podyplomowych  dla Ciebie i Twoich pracowników do kwoty 3 000 zł/os. Maksymalna kwota na firmę to 30 000 zł.  Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do skorzystania z projektu

 

 "Bon-apetyt na rozwój", w ramach którego mikro, małe  i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa łódzkiego mogą otrzymać dotacje na sfinansowanie kursów, szkoleń, doradztwa i studiów podyplomowych.

 

Wsparcie polega na przyznaniu bonów rozwojowych, które przedsiębiorca będzie mógł przeznaczyć na przeszkolenie swoich pracowników  i siebie. Bony wykorzystane na szkolenia, kursy i studia podyplomowe zamieszczone w Bazie Usług Rozwojowych. Uczestnik projektu sam wybiera tematykę szkolenia, kursu, usługi dopasowanej do jego potrzeb.  Udział w projekcje jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

 

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: http://larr.pl/bony/

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe