Pobiegli w charytatywnej sztafecie

  • 1.10.2018, 22:38
  • Straż Miejska w Tomaszowie Mazowieckim
Pobiegli w charytatywnej sztafecie
W niedzielę, 30 września, na Stadionie im. Braci Gadajów w Tomaszowie Mazowieckim odbył się 4.PKO Bieg Charytatywny – Biegajmy razem.

 

W Tomaszowie Mazowieckim odbyła się 2 edycja Biegu Charytatywnego – Biegajmy razem, której organizatorami byli trenerzy lokalnej grupy Biegam bo Lubię. W tegorocznej sztafecie wystartowało 16 drużyn. 30 września 2018 r. o godzinie 14.30 - 15.30 na Stadionie im. Braci Gadajów w Tomaszowie Mazowieckim. W ciągu jednej godziny każda z drużyn starała się przebiec jak największą liczbę okrążeń (zawodnicy w sztafecie zmieniali się po każdym okrążeniu). Zsumowana liczba okrążeń wszystkich drużyn zostanie przeliczona na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci. Środki finansowe na ten cel przekaże Fundacja PKO Banku Polskiego.


Na wyróżnienie natomiast zasłużyły drużyny, które wystawiły składy na specjalne zaproszenie trenerów BBL a mianowicie:

  • Urząd Miasta Tomaszowa Mazowieckiego w składzie którego biegł prezydent Marcin Witko
  • Komenda Powiatowa Policji
  • Straż Miejska
  • 7 Dywizjon Lotniczy z Nowego Glinnika


Celem biegu było przebiegnięcie jak największej liczby okrążeń a rywalizacja między drużynami tylko dawała więcej motywacji by to osiągnąć.
W związku z tym należy odnotować, że najlepsze drużyny to:
Antek Team - 19,2 km
7 Dywizjon Lotniczy z Nowego Glinnika - 16,8 km
Grupa Wsparcia - 16,4 km, Dziki BBL - 16,4 km, BBL - Tomaszów Maz. - 16,4 km


Wszystkie drużyny przez całą godzinę razem przebiegły 242 km (średnio 15,12 km na jedną drużynę) a wynik ten zostanie przeliczony na środki finansowe, które Fundacja PKO Bank Polski zamieni na posiłki dla potrzebujących dzieci.


Fundacja Wychowanie przez Sport jest pomysłodawcą treningów Biegam bo Lubię, które odbywają się w całej Polsce i jest partnerem tej sztafety a Robert Pietraszewski i Michał Klatka są trenerami tej akcji w naszym mieście od 2014 roku.


Zajęcia biegowe bbl - Tomaszów Mazowiecki prowadzone są co poniedziałek o 20.00 na bieżni przy Gimnazjum nr 7 przy Ul. ul. Św. Antoniego 43/45 do końca października a szczegóły na stronie stronie FB (https://www.facebook.com/biegambolubietomaszowmazowiecki/?ref=br_rs)

Straż Miejska w Tomaszowie Mazowieckim
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe