Piknik Rodzinny w Ujeździe

  • 01.10.2018, 17:31
  • Mariusz Strzępek
Piknik Rodzinny w Ujeździe
W sobotę 29.09 bawiliśmy się na ostatnim w sezonie Pikniku Rodzinnym w sołectwie Ujazd. Pogoda dopisała, a sołtys z Radą Sołecką zapewnili atrakcje dla ducha i ciała.

W sobotę 29.09 bawiliśmy się na ostatnim w sezonie Pikniku Rodzinnym w sołectwie Ujazd. Pogoda dopisała, a sołtys z Radą Sołecką zapewnili atrakcje dla ducha i ciała. Rozpoczęliśmy od występów naszych utalentowanych wokalistek: Marysi Dutkiewicz i Kornelii Sobczak. Rada zapewniła gorący posiłek i suto zastawione stoły, a podczas Zumby rozruszała nas instruktor fitness Agnieszka Michałowska.

 

W naszym cyklicznym konkursie pieczenia ciast wzięło udział wyjątkowo dużo wypieków. Jury miało nie tylko problem z wyborem najlepszych propozycji, ale również ze skosztowaniem wszystkich 12 ciast. Ostatecznie wygrali : I miejsce- Małgorzata Zimnicka, II miejsce- Beata Myśliwiec, III miejsce- Łukasz Cerazy. Dla młodszych (i nie tylko) były też dmuchane zamki i zabawa z animatorem. Imprezę zabezpieczali i uatrakcyjnili strażacy z OSP Ujazd- między innymi można było zobaczyć i wypróbować sprzęt do ratownictwa wysokościowego, którego zakup wspieraliśmy z Funduszu Sołeckiego. Do późnych godzin wieczornych trwała biesiada mieszkańców i trochę szkoda, że następna impreza dopiero wiosną. Dziękuje serdecznie mojej Radzie, artystom, pani Agnieszce, strażakom i wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji pikniku, a przede wszystkim mieszkańcom za tak liczne przybycie.


Sobczak Tomasz

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe