Kiermasz roślin w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim

  • 1.10.2018, 08:59
  • Joanna Sztymelska
Kiermasz roślin w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim
W niedzielę, 30 września 2018 roku, na placu Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim.

 

 

Szkoła jest znana  z tego, że organizuje wiele różnych imprez. Kiermasz ogrodniczy zorganizowany został po raz pierwszy i już wystawcy pytają, czy będzie to impreza cykliczna. Są zadowoleni z frekwencji, z zainteresowania ich stanowiskami.

 


"Dziś świat uśmiechnął się z terenu Medyka do Państwa. Inicjatywę zorganizowania kiermaszu podjęły moje koleżanki nauczycielki, a kiermasz, tak, jak Państwo widzicie, to cuda świata. Kwiaty rośliny, krzewy ozdobne. Cieszymy ię bardzo, że na naszą prośbę i zaproszenie o przybycie do Tomaszowa odpowiedzieli przedsiębiorcy z terenu centralnej Polski. Mamy przyjemność gościć tutaj przedstawicieli gospodarstw ogrodniczych z terenu Grodziska, Warszawy, Radomia, Sieradza, a nawet Skierniewic. Do zaoferowania mamy iglaki, wrzosy, żurawinę, przecudne hortensje i inne rośliny. Warto przyjść, zobaczyć i zaopatrzyć się w coś, co jest niepowtarzalnego uroku." - powiedziała Iwona Gawron, dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim.
 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe