Zakończenie sezonu na kortach

  • 26.09.2018, 18:53
Zakończenie sezonu na kortach
Krzysztof Wieteska zwycięzcą Turnieju Tenisowego ARTEX SPORT FASHION CUP 2018

 

W ostatni weekend na tomaszowskich kortach , miłośnicy tenisa ziemnego brali udział w Turnieju ARTEX SPORT FASHION CUP , który był jednocześnie turniejem zakończenia sezonu 2018 . 


Swoje umiejętności zaprezentowało 18 zawodników ( także z Bełchatowa ) , grając ze sobą systemem pucharowym.


Po laur zwycięstwa sięgnął Krzysztof Wieteska , który w meczu finałowym pokonał Marcina Fałka . Trzecie miejsce w turnieju zdobył Roman Przyborek pokonując w małym finale Ryszarda Zdziechowskiego . Turniej pocieszenia wygrał natomiast Zdzisław Wach. 


Najlepszym zawodnikom zawodów kibicowali, a nastepnie nagrody i upominki rzeczowe wręczali : Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego – Pan Marcin Witko, który objął Patronat Honorowy nad Turniejem , oraz Państwo Marzena i Cezary Firmowscy – właściciele Firmy ARTEX SPORT FASHION.


Impreza wpisała się także w cykl miejskich imprez , organizowanych z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji Państwo Firmowscy obdarowali wszystkich uczestników stosownymi koszulkami i czapeczkami w kolorystyce oraz stylistyce kibiców reprezentacji Polski .


Organizatorzy raz jeszcze dziękują za pomoc w zorganizowaniu turnieju Panu Prezydentowi Marcionowi Witko, Urzędowi Miasta Tomaszowa Maz. i Państwu Marzenie i Cezaremu Firmowskim z ARTEX SPORT FASHION w Tomaszowie Maz., ul.Zacisze 19


Rozgrywki organizowane przez Zarząd Tomaszowskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego GEM odbyły się na kortach miejskich przy ul. Nowowiejskiej

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe