Spotkanie siatkarzy z mediami

  • 26.09.2018, 14:04
  • Sport.TM
Spotkanie siatkarzy z mediami
W dniu dzisiejszym o godzinie dziesiątej, w restauracji „ADVENA” położonej przy ulicy Grota Roweckiego 44, odbyło się przedsezonowe spotkanie przedstawicieli siatkarskiej Lechii, z lokalnymi mediami.

Już w najbliższą sobotę, podopieczni Bartłomiej Rebzdy zainaugurują sezon ligowy 2018/2019 w siatkarskiej pierwszej lidze. Rywalem zielono – czerwonych będzie Olimpia Sulęcin.

 

PROFESJONALIZACJA I LIGI:

Sezon ten będzie wyjątkowy w kilku punktach. Po raz pierwszy, pierwsza liga siatkówki znajdzie się w strukturach Polskiej Ligi Siatkówka. Spółka zmieniła nazwę (przyp. red. Profesjonalna Liga Piłki Siatkowskiej - PLPS), tym samym wracając do korzeni. PLS, była historyczną nazwą  najwyższej klasy  rozgrywek męskiej ligi siatkówki, do momentu, w którym tyturlanym partnerem ligi, została sieć „PLUS”.

 

Zabieg ten ma na celu podniesień rozgrywek siatkarskiej pierwszej ligi, pod względem marketingowym, oraz wizerunkowym. Spółce PLS udało się osiągnąć porozumienie na bazie którego, przez najbliższe trzy lata - kibice będą  mogli oglądać wybrane pojedynki, na kanałach Grupy Polsat.

 

W związku z transmisjami, Lechię czeka sporo zmian. Od tego sezonu, na meczach tzw. telewizyjnych  Lechii pojawią się bandy ledowe, oraz po każdym meczu, będzie odbywać się oficjalna konferencja prasowa.

 

JEDEN ZESPÓŁ, DWIE HALE:

Złą wiadomością dla kibiców może być fakt, iż Lechia swoje mecze, w roli gospodarza będzie rozgrywać w dwóch halach. Obiekt ZSP2 nie spełnia wymogów transmisyjnych, w przeciwieństwie do obiektu w Spale i to najprawdopodobniej poza obrzeżami miasta rozegramy te spotkania, którymi zainteresuje się telewizja.

 

Z pewnością dla wiernych kibiców siatkówki w Tomaszowie, te dodatkowe 7 kilometrów wielkim problemem nie będzie i ci bez większych przeszkód przybędą do Spały dopingować swoich idoli.

 

ANALIZA RYNKOWA:

Od pierwszego pojedynku ligowego, klub Lechii – podobnie jak pozostali uczestnicy - będzie monitorowany przez specjalistów, którzy  na bieżąco będą szacować wartość rynkową klubu i wszystkich podmiotów, które sponsorują zespół.

 

SPORTOWO GOTOWI:

Przechodząc do kwestii sportowych. Na spotkaniu zaprezentowano nowe koszulki Lechii, które niewiele odbiegają od tych, w których siatkarze Bartłomieja Rezbdy grali  w zeszłym sezonie. Niestety do początku rozgrywek przystąpimy w osłabieniu. Michał Lechowski wciąż leczy poważną kontuzję, a urazu stopy nabawił się Adam Miniak i środkowy Tomaszowian raczej nie wystąpi w nadchodzącej grze.

 

KARTA PRZYJACIELA KLUBU:

Dla wiernych fanów siatkówki w mieście, istnieje możliwość zakupienia tzw. karty przyjaciela klubu kibica. Dokument kosztuje 500 złotych na cały sezon i upoważnia do wejścia na wszystkie pojedynki z udziałem Lechii, w tym sezonie, gwarantując miejsce w specjalnie wyznaczonym sektorze.

 

Sport.TM
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe