Prosimy o pomoc w usunięciu zapadliska.

  • 22.09.2018, 21:42
Prosimy o pomoc w usunięciu zapadliska.
Kilka dni temu pod artykułem na temat nowej drogi na ternach dawnego Wistomu wybuchła awntura, której niestety stałem się stroną. Jeden z użytkowników o nicku zbliżonym do popularnych cukierków m&m's (które akurat bardzo lubię, omal nie zagroził mi konsekwencjami prawnymi, gdy naciskałem go by oprócz drwienia z Tomaszowa, w ramach konstruktywnej krytyki chociaż wskazał miejsce które stało się asumptem do jego drwin.


Emenems oparł swoją krytykę planów budowy nowej drogi o to, że na obecnej jest zagrażająca ludziom  dziura i nikt sie tym nie zajmuje. A skoro się nie zajmuje to,  sama budowa nowej drogi jest bez sensu i jest tylko kiełbasą wyborczą. Tak w skrócie wygladała ta wymiana zdań w komentarzach. Na pytanie dlaczego nie zatrzymał się i nie zrobił zdjecia  potem nie posłał go gdzieś, Emenems odparł, że guzik go to obchodzi bo on jeździ tamtędy tylko raz na miesiąc, a inni jeżdżą codziennie i nie zgłąszają, więc on będzie tylko drwił.

Przyznam, że ręcę mi opadały. Niestety też w  emocjach popłynąłem :( i  za dużo było gnoju w moich rekacjach.  Jednak po prostu poczułem się bezsilny. Jak chyba każdy, bardzo nie lubię poczucia apatii więc zaraz po wyjściu z PKSu poszedłem w miejsce planowanej drogi poszukać dziury o którą z Emenemsam tak darliśmy koty.

Emenems uzasadniał drwiny i olanie dalszego ciągu sprawy, tym że bywa tam rzadko. No to ja byłem tam pierwszy raz w życiu. I zaznaczam, nigdzie nie kandyduje, nie zależy mi na promocji. Z portalem NaszTomaszów..pl mam związek jedynie taki, że codziennie tu wchodzę, bo zwyczajnie jest to najlepsze źródło na temat Tomaszowa. 

Niniejszym zwracam się do Redakcji Portalu z prośbą o opublikowanie zdjęć i informacji gdzie to jest, może ktoś kto administruje drogą chociaż przysypie czymś to zapadlisko. Bo "dziura" jest w rzeczywistości zapadliskiem. Dość głębokim. Myślę, że  można przez nią uszkodzić podwozie jakiegoś małego samochodu. Czytelników serdecznie proszę o wskazanie instytucji do której powiniem się z tym zgłosić. Kto tą drogą, czy tym odcinkiem drogi zarządza?

PS

Emenems, wybacz mi moje zbyt emocjonalne odpowiedzi. Nieprzymuszony, z własnej woli, przepraszam Cię za nie. 
 

***

Zapadlisko jest na drodze m.in. Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i kilku większych firm. Nie wiem jak dokładniej to opisać. ARiMR  formalnie jest przy Spalskiej 103, ale de facto droga wygląda jak wewnętrza zakładowa. Dlatego szczególnie zależy mi na publikacji pierwszego zdjecia, z widocznym opuszczonym budynkiem z napisame Biuro. Proszę o pomoc w zabezpieczeniu / usunięciu zapadliska. 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe