Wioletta Jóźwik prezeską nowej miejskiej spółki

  • 1.12.2017, 17:21
Wioletta Jóźwik prezeską nowej miejskiej spółki
Rada Nadzorcza Tomaszowskiego Centrum Sportu 1 grudnia powołała Wiolettę Jóźwik na członka zarządu i powierzyła jej funkcję prezesa zarządu.

Wioletta Jóźwik ukończyła kierunek Administracja na Uniwersytecie Łódzkim. Od 2007 roku prowadziła własną działalność gospodarczą była również prezesem Fundacji TM Innowacje. Od urodzenia mieszka w Tomaszowie Mazowieckim.

 

- Oczekuję od prezesa spółki realizacji celów menadżerskich. Dobrze, że prezes nie jest związana z żadnym środowiskiem sportowym, dzięki temu będzie równo traktować wszystkich. Plany spółki są bardzo ambitne. Jak do tej pory mamy szczęście do prezesów spółek, realizują wielkie zadania m.in. wymianę taboru MZK i budowę nowej bazy MZK, geotermię czy programy mieszkaniowe. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Życzę spółce pozycji tylko medalowych. Będę jako reprezentant właściciela czyli miasta doglądał jej wnikliwym okiem - mówi prezydent Marcin Witko. 

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomaszowianin.
Tomaszowianin. 2.12.2017, 13:46
Hala lodowa jest szansa rozwoju naszego miasta. Ważne aby mieszkańcy wspierali ten projekt. Można dużo pisać i dyskutować ale liczą się czyny nie słowa. Poczekamy co pokaże zespół i przyjdzie czas na sądy i oceny. Proponuję aby wyjść z przed telewizorów tabletów i innych złodziei czasu i zacząć jeździć na łyżwach. Mamy to czego inni mogą nam tylko pozazdrościć. Brawo Panie Prezydencie. Powodzenia Pani Prezes :-)
Lol
Lol 2.12.2017, 13:40
Takie "cuda" tylko w instytucjach państwowych...
ZF
ZF 2.12.2017, 13:15
Moderatorze, cenzorze przyznaj się nie jeden raz się od wczoraj przetasowales. W pawiloniku pewnie by żonie nie robić przykrości.
klug
klug 2.12.2017, 12:29
Dobrze Jej z oczu patrzy.
Harry2
Harry2 2.12.2017, 08:26
Gratuluje wyboru i poborów. Nie zazdroszczę nieprzespanych nocy.
Piotrek
Piotrek 2.12.2017, 05:07
Ciekawe jakie w tym mieście oprócz tych wymienionych powyżej trzeba posiadać jeszcze żeby zostać prezesem? Szkoda, że ludzie, których znam nie zostali prezesami w tak młodym wieku, pomimo tego, że znają po kilka języków i mają lotne otwarte umysły. Już wybrano panią od kultury i też miała być taka super, potem pani zostawiła wszystko i sobie wyjechała i nikt za ten wybór nie poniósł odpowiedzialności. Do dnia dzisiejszego wieść gminna niesie pytanie, a co z zalanym przez ulewę w czasie Dni Tomaszowa sprzętem???
Ja
Ja 2.12.2017, 10:59
To problem firmy, która to stawiała i niezabezpieczyla - nie miasta;)
DM
DM 2.12.2017, 00:22
Kto zna Panią Prezes ten wie że jest osobą kompetentną na to stanowisko. Jest inteligentna, konsekwentna, wie czego chce a do tego od lat jest zaangażowana w działalność charytatywną dla społeczności naszego miasta. co do jej zdolności to nie ma lepszego fotografa w mieście jak Wiola. Więc trzymajmy kciuki, póki co Pan Prezydent dobrze i konsekwentnie dobiera ludzi wokół siebie. A nasze miasto wreszcie zaczęło rozkwitać. BRAWO WIOLA. POWODZENIA
Anss
Anss 1.12.2017, 23:48
To Pani ukończyła prawo czy administrację? Bo to zasadnicza różnica.. najwyżej na WYDZIALE prawa i administracji UŁ
amicus
amicus 1.12.2017, 22:17
Po pierwsze, na dobrą sprawę nie wiadomo jaki kierunek w rzeczywistości ukończyła ta pani. A po drugie to ładnie brzmi fraza "działalność gospodarcza". W rzeczywistości ta pani była po prostu fotografem, choć co muszę odnotować, na tomaszowskie warunki dosyć popularnym o czym stanowi ilość lajków na fejsbukowej stronie owej działalności.
Dimos
Dimos 1.12.2017, 22:12
Nie mam zdania o osobie ale jest kilka nieścisłości. W CEDG wpis widnieje od 2014 dla NIP 7732143694. Firma prowadzona w domu. Teraz pytanie gdzie Pani Prezes zdobyła doświadczenie w zarządzaniu? Czym zarządzała? Jakie są jej referencje?
Ja
Ja 1.12.2017, 22:48
Pani działała jeszcze przed 2014 rokiem. Jest fotografem okolicznosciowym - robi (a może robiła?) sesje niemowlęce, slubne, komunijne itp. Ostatnio zasłynęła dokumentacją forograficzną powstawania naszego toru. I tyle. Do tej pory zarządzala sama sobą. Teraz będzie innymi. Ale czy to ważne? Patrząc na obsadę Pana prezydenta raczej nie...
szok
szok 1.12.2017, 22:09
zarządzać jednoosobową działalnością a wielomilionową spółką to dwie różne rzeczy
gość
gość 1.12.2017, 21:33
Śliczna i urocza, nasi włodarze mają gust.
Gratulacje
Gratulacje 1.12.2017, 21:28
Kolejna odważna i przemyślana decyzja Pana Prezydenta Witko ;)
Eh
Eh 1.12.2017, 21:22
Na jakim swiecie ja zyje
teges
teges 1.12.2017, 20:43
,,Od 2007 roku prowadziła własną działalność gospodarczą,,
Z jakim rezultatem, już nie prowadzi, tak dobrze ,, szło ?
Kompetencje i doświadczenie działalność gospodarcza, fotografia czy jeszcze coś ?
Xxx
Xxx 1.12.2017, 19:58
Mariusz nie ma takiego kierunku jak prawo i administracja. Jest albo prawo albo administracja na Wydziale Prawa i Administracji. No chyba, że Pani Prezes ukończyła i jeden i drugi kierunek.

Pozostałe