Wybory 2018 - Kto do powiatu

  • 18.09.2018, 17:51
  • Mariusz Strzępek
Wybory 2018 - Kto do powiatu
Znamy kandydatów do Rady Powiatu Tomaszowskiego

Okręg numer 1

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CHOJNACKI Jakub Szymon 46 Tomaszów Mazowiecki
2 KARDA Wiesława Aniela 61 Tomaszów Mazowiecki
3 TOMCZYK Urszula 36 Dąbrowa
4 KOSZEL Wiktor 30 Tomaszów Mazowiecki
5 KOŁODZIEJCZYK Zofia Teresa 63 Tomaszów Mazowiecki
6 WYSMYK Jacek 49 Dąbrowa

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DOMAŃSKI Mirosław 54 Tomaszów Mazowiecki
2 KOWALCZYK Bożena Irena 62 Tomaszów Mazowiecki
3 OLCZYK Jakub 43 Tomaszów Mazowiecki
4 WOJCIECHOWSKI Stanisław 62 Tomaszów Mazowiecki
5 SOBCZAK Ewa Maria 58 Tomaszów Mazowiecki
6 DROZDOWSKA Bogumiła Aniela 65 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOCIUBIŃSKI Marek Franciszek 59 Tomaszów Mazowiecki
2 FELIŃSKI Jarosław 55 Tomaszów Mazowiecki
3 KOTYNIA Aneta Karolina 30 Tomaszów Mazowiecki
4 IGNASIAK Dorota 45 Tomaszów Mazowiecki
5 KARKOCHA Paweł 46 Tomaszów Mazowiecki
6 STAŃCZAK-ŚWIDERSKA Ewa Mariola 49 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŻEGOTA Sławomir Jacek 59 Tomaszów Mazowiecki
2 ZDONEK Tomasz Robert 53 Tomaszów Mazowiecki
3 SZCZUKOCKA Beata Maria 53 Tomaszów Mazowiecki
4 CIACH Jolanta 58 Tomaszów Mazowiecki
5 PIERZCHAŁA Ewa Małgorzata 43 Tomaszów Mazowiecki
6 REMISZ Piotr Krzysztof 58 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WENDROWSKI Waldemar Paweł 50 Tomaszów Mazowiecki
2 KIELISZEK Anna 78 Tomaszów Mazowiecki
3 OGÓREK Leszek Zbigniew 60 Tomaszów Mazowiecki
4 WILCZEK-KOPACZ Honorata Aleksandra 36 Tomaszów Mazowiecki
5 ŚLIWIŃSKA Izabela Beata 45 Wąwał
6 BISKUP Krzysztof Jarosław 48 Tomaszów Mazowiecki

 

 

Okręg numer 2

 

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 HES Bogna Joanna 50 Tomaszów Mazowiecki
2 KOWALEWSKI Jacek Jan 71 Tomaszów Mazowiecki
3 KRAWCZYK Marek 52 Tomaszów Mazowiecki
4 ŚWIECH Marzena Teresa 42 Tomaszów Mazowiecki
5 SZYMAŃSKI Sławomir 51 Tomaszów Mazowiecki
6 SAKTURA Monika Anna 42 Smardzewice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KARWAS Stanisław 51 Tomaszów Mazowiecki
2 DĘBIEC Barbara Ewa 61 Tomaszów Mazowiecki
3 HABIERA-CZAPLIŃSKA Dorota Ryszarda 52 Tomaszów Mazowiecki
4 RADZIMIERSKA Ewa Maria 61 Tomaszów Mazowiecki
5 MOKROGULSKI Mariusz Tomasz 43 Tomaszów Mazowiecki
6 WOŹNIAK Hubert Mirosław 19 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GAWRON Iwona Wiesława 53 Tomaszów Mazowiecki
2 GOŹDZIK Ryszard 60 Tomaszów Mazowiecki
3 BINIEK Agnieszka Zuzanna 46 Smardzewice
4 GLAPIŃSKI Marek Piotr 45 Tomaszów Mazowiecki
5 JARZYŃSKI Tomasz Sławomir 63 Tomaszów Mazowiecki
6 RUSEK Grażyna 49 Wąwał

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PARDEJ Krzysztof 55 Tomaszów Mazowiecki
2 MISIAK Krzysztof 67 Tomaszów Mazowiecki
3 RURARZ Krystyna Elżbieta 50 Tomaszów Mazowiecki
4 KUKLIŃSKI Mirosław 58 Tomaszów Mazowiecki
5 PANEK Bożena Lucyna 66 Tomaszów Mazowiecki
6 BOBIŃSKA Krystyna 64 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BĄK Wacława Helena 56 Tomaszów Mazowiecki
2 BANASIAK Mirosław 67 Osiedle Niewiadów
3 MADZIO Kamilla Maria 50 Tomaszów Mazowiecki
4 WILCZYŃSKA Elżbieta Małgorzata 50 Tomaszów Mazowiecki
5 DZIUBAŁTOWSKI Janusz 55 Tomaszów Mazowiecki
6 MICHALAK Szymon Ryszard 36 Tomaszów Mazowiecki

 

Okręg numer 3

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BORYSOWSKI Konrad Piotr 28 Tomaszów Mazowiecki
2 BŁAŻEJEWSKA-WOJTASZCZYK Lidia 43 Tomaszów Mazowiecki
3 TOMCZYK Leszek 60 Tomaszów Mazowiecki
4 KOT Sylwia Joanna 41 Ujazd
5 PIETRAS Ewa Bernarda 57 Tomaszów Mazowiecki
6 OSOJCA Jarosław 29 Ciebłowice Duże

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŁUCZAK Paweł Przemysław 49 Tomaszów Mazowiecki
2 PARADA Marek 63 Wąwał
3 WAŁACH Małgorzata Dorota 54 Tomaszów Mazowiecki
4 JABŁOŃSKI Paweł 23 Tomaszów Mazowiecki
5 SMOLAREK Anna Małgorzata 27 Tomaszów Mazowiecki
6 MENKE Katarzyna Monika 33 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOŚCISTA Barbara Elżbieta 61 Tomaszów Mazowiecki
2 DĘBIEC Cezary Tomasz 47 Tomaszów Mazowiecki
3 KAŹMIERCZYK Aneta 38 Tomaszów Mazowiecki
4 WASILEWSKA Anna Agata 38 Tomaszów Mazowiecki
5 KMITA Krzysztof 44 Tomaszów Mazowiecki
6 NOWAK Sebastian Sławomir 44 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WĘGRZYNOWSKI Mariusz Tomasz 48 Tomaszów Mazowiecki
2 KACZMAREK Ewa Bożena 51 Tomaszów Mazowiecki
3 LUDWICZAK Monika 35 Tomaszów Mazowiecki
4 BŁOŃSKI Sławomir Paweł 48 Tomaszów Mazowiecki
5 FRĄCKOWIAK Sylwia Lidia 47 Tomaszów Mazowiecki
6 ZDONEK Marcin 40 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 STRZĘPEK Mariusz Edward 51 Dąbrowa
2 STAŃDO Stanisław Władysław 73 Tomaszów Mazowiecki
3 SUDAK Iwona Bogumiła 51 Tomaszów Mazowiecki
4 CHILIŃSKA Maria Jolanta 59 Tomaszów Mazowiecki
5 PIOTROWSKA Iwona Izabela 49 Tomaszów Mazowiecki
6 JUDA Ryszard 57 Tomaszów Mazowiecki

[reklama2]

Okręg numer 4

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 STAROŃ Łukasz 33 Tomaszów Mazowiecki
2 OLKIEWICZ Paweł Bogdan 51 Mikołajów
3 MILCZAREK Marcin 31 Ujazd
4 KOTYNIA Renata Katarzyna 43 Dębniak
5 BŁAŻEJEWSKA Magdalena Aleksandra 32 Brzustów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MATERA Wiesław Jan 57 Popielawy
2 KAWNIK Adam Marian 61 Rzeczków
3 SZKLAREK Elżbieta 63 Szymanów
4 SOBKIEWICZ Danuta Teresa 58 Rokiciny Kolonia
5 PIWOWARSKI Paweł Franciszek 37 Ujazd

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOJCIECHOWSKA Martyna Olga 31 Osiedle Niewiadów
2 DRZAŻDŻEWSKI Dawid Adam 32 Nowe Chrusty
3 BALCEREK Jan Feliks 64 Kalinów
4 DZIEDZIC Monika Agnieszka 25 Łaznowska Wola
5 CERAZY Łukasz Jan 29 Ujazd

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 URBAŃCZYK Bartosz Mariusz 34 Osiedle Niewiadów
2 BANASZEK Arkadiusz 51 Ujazd
3 PONIATOWSKA Ewa Justyna 56 Będków
4 RUDNIAK Justyna Anna 33 Wykno
5 GAJEWSKI Wiktor Igor 24 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MAGIERA Henryk 59 Tomaszów Mazowiecki
2 ALEKSANDROWICZ Sławomir Józef 63 Zaosie
3 SAPAŁA Szymon 24 Łaznów
4 SOŁTYSIAK Anita Dominika 20 Dębniak
5 GRAD Barbara Jolanta 52 Tomaszów Mazowiecki

[reklama2]

Okręg numer 5

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KARWAT Leon Eugeniusz 56 Bobrowiec
2 CHOJNACKI Zenon Stanisław 62 Inowłódz
3 SZEWCZYK Sławomir 53 Komorów
4 RATAJSKA Katarzyna Anna 35 Tresta
5 CHOJNACKA Kazimiera Bogusława 53 Łazisko
6 PIECHNA Agnieszka Monika 40 Spała

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZYMAŃSKA Urszula Bożena 51 Zawada
2 ŚWIECH Arkadiusz Grzegorz 44 Dąbrowa
3 WEPRZĘDZ Marek Tomasz 52 Wąwał
4 PORCZYK Stanisław Wojciech 55 Smardzewice
5 MAJ Izabela Agnieszka 47 Dąbrowa
6 MOCHOLA Małgorzata Izabela 41 Brzustów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KRÓL Edmund Grzegorz 61 Smardzewice
2 SOBOLEWSKI Marcin Stanisław 42 Inowłódz
3 AMRÓZ Marcin 32 Rzeczyca
4 GLICNER Monika 37 Kwiatkówka
5 GOSTYŃSKA Janina Zofia 61 Królowa Wola
6 DOMAGAŁA Marzanna 48 Roszkowa Wola

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 IWANICKI Adam Stanisław 61 Tomaszów Mazowiecki
2 OSTROWSKA Karina Małgorzata 41 Chorzecin
3 JUSTYNA Włodzimierz 56 Smardzewice
4 GOŁASZEWSKA Zofia Halina 67 Inowłódz
5 WILCZYŃSKA-DZIUBEK Malwina Anna 46 Komorów
6 KARP Adam Jan 62 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GLIMASIŃSKI Grzegorz Józef 32 Rzeczyca
2 DZIUBAŁTOSKA Anna Bogusława 45 Sługocice
3 ZAKRZEWSKI Jacek 41 Rzeczyca
4 DZIERŻEK Łukasz 26 Wiechnowice
5 PAWLIK Agnieszka 43 Tresta
6 KOBUS-OSTROWSKA Dorota Maria 44 Wiaderno

Okręg numer 6

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KAGANKIEWICZ Piotr Waldemar 50 Olszowiec
2 NOWAK Ludmiła Magdalena 56 Podkonice Duże
3 PRZYŁĘCKA Katarzyna 43 Świniokierz Włościański
4 PAKUŁA Roman 32 Nowy Rękawiec
5 MATYJASZCZYK Adam Edward 71 Czerniewice
6 PECYNA Maria 66 Lubochnia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOWALCZYK Dariusz Anatol 50 Lechów
2 KOZIARSKI Bogumił 43 Świniokierz
3 PIETRZYK Edward Stefan 68 Emilianów
4 SUSIK Grażyna Elżbieta 46 Żelechlinek
5 STAŃDO Izabela Kamila 41 Podkonice Duże
6 SKUZA Magdalena 35 Dębniak

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŁOJSZCZYK Elżbieta Mariona 55 Luboszewy
2 SOWIK Teodora Barbara 53 Żelechlinek
3 KOWALCZYK Andrzej 49 Mierzno
4 BOŻYK Marzena 38 Stanisławów Studziński
5 STAŃDO Dariusz Tomasz 53 Glinnik
6 KOTYNIA Hubert Dominik 32 Czerniewice

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JASTRZĘBSKI Paweł 37 Chociw
2 JÓŹWIK Andrzej 55 Lipie
3 KRZEŚNIEWSKA Marta Katarzyna 39 Tomaszów Mazowiecki
4 JAGIEŁŁO Wiesława Lucyna 63 Budziszewice
5 REDLICKA Anna Beata 28 Żelechlinek
6 WOJCIECHOWSKI Mirosław Szczepan 67 Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
  Informacje o tej liście nnie dostępne na stronie PKW. Wkrótce uzupełnimy     

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe