Wybory 2018 - Kto do powiatu

  • 18.09.2018, 17:51
Wybory 2018 - Kto do powiatu
Znamy kandydatów do Rady Powiatu Tomaszowskiego

Okręg numer 1

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1CHOJNACKI Jakub Szymon46Tomaszów Mazowiecki
2KARDA Wiesława Aniela61Tomaszów Mazowiecki
3TOMCZYK Urszula36Dąbrowa
4KOSZEL Wiktor30Tomaszów Mazowiecki
5KOŁODZIEJCZYK Zofia Teresa63Tomaszów Mazowiecki
6WYSMYK Jacek49Dąbrowa

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1DOMAŃSKI Mirosław54Tomaszów Mazowiecki
2KOWALCZYK Bożena Irena62Tomaszów Mazowiecki
3OLCZYK Jakub43Tomaszów Mazowiecki
4WOJCIECHOWSKI Stanisław62Tomaszów Mazowiecki
5SOBCZAK Ewa Maria58Tomaszów Mazowiecki
6DROZDOWSKA Bogumiła Aniela65Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KOCIUBIŃSKI Marek Franciszek59Tomaszów Mazowiecki
2FELIŃSKI Jarosław55Tomaszów Mazowiecki
3KOTYNIA Aneta Karolina30Tomaszów Mazowiecki
4IGNASIAK Dorota45Tomaszów Mazowiecki
5KARKOCHA Paweł46Tomaszów Mazowiecki
6STAŃCZAK-ŚWIDERSKA Ewa Mariola49Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1ŻEGOTA Sławomir Jacek59Tomaszów Mazowiecki
2ZDONEK Tomasz Robert53Tomaszów Mazowiecki
3SZCZUKOCKA Beata Maria53Tomaszów Mazowiecki
4CIACH Jolanta58Tomaszów Mazowiecki
5PIERZCHAŁA Ewa Małgorzata43Tomaszów Mazowiecki
6REMISZ Piotr Krzysztof58Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WENDROWSKI Waldemar Paweł50Tomaszów Mazowiecki
2KIELISZEK Anna78Tomaszów Mazowiecki
3OGÓREK Leszek Zbigniew60Tomaszów Mazowiecki
4WILCZEK-KOPACZ Honorata Aleksandra36Tomaszów Mazowiecki
5ŚLIWIŃSKA Izabela Beata45Wąwał
6BISKUP Krzysztof Jarosław48Tomaszów Mazowiecki

 

 

Okręg numer 2

 

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1HES Bogna Joanna50Tomaszów Mazowiecki
2KOWALEWSKI Jacek Jan71Tomaszów Mazowiecki
3KRAWCZYK Marek52Tomaszów Mazowiecki
4ŚWIECH Marzena Teresa42Tomaszów Mazowiecki
5SZYMAŃSKI Sławomir51Tomaszów Mazowiecki
6SAKTURA Monika Anna42Smardzewice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KARWAS Stanisław51Tomaszów Mazowiecki
2DĘBIEC Barbara Ewa61Tomaszów Mazowiecki
3HABIERA-CZAPLIŃSKA Dorota Ryszarda52Tomaszów Mazowiecki
4RADZIMIERSKA Ewa Maria61Tomaszów Mazowiecki
5MOKROGULSKI Mariusz Tomasz43Tomaszów Mazowiecki
6WOŹNIAK Hubert Mirosław19Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1GAWRON Iwona Wiesława53Tomaszów Mazowiecki
2GOŹDZIK Ryszard60Tomaszów Mazowiecki
3BINIEK Agnieszka Zuzanna46Smardzewice
4GLAPIŃSKI Marek Piotr45Tomaszów Mazowiecki
5JARZYŃSKI Tomasz Sławomir63Tomaszów Mazowiecki
6RUSEK Grażyna49Wąwał

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PARDEJ Krzysztof55Tomaszów Mazowiecki
2MISIAK Krzysztof67Tomaszów Mazowiecki
3RURARZ Krystyna Elżbieta50Tomaszów Mazowiecki
4KUKLIŃSKI Mirosław58Tomaszów Mazowiecki
5PANEK Bożena Lucyna66Tomaszów Mazowiecki
6BOBIŃSKA Krystyna64Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1BĄK Wacława Helena56Tomaszów Mazowiecki
2BANASIAK Mirosław67Osiedle Niewiadów
3MADZIO Kamilla Maria50Tomaszów Mazowiecki
4WILCZYŃSKA Elżbieta Małgorzata50Tomaszów Mazowiecki
5DZIUBAŁTOWSKI Janusz55Tomaszów Mazowiecki
6MICHALAK Szymon Ryszard36Tomaszów Mazowiecki

 

Okręg numer 3

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1BORYSOWSKI Konrad Piotr28Tomaszów Mazowiecki
2BŁAŻEJEWSKA-WOJTASZCZYK Lidia43Tomaszów Mazowiecki
3TOMCZYK Leszek60Tomaszów Mazowiecki
4KOT Sylwia Joanna41Ujazd
5PIETRAS Ewa Bernarda57Tomaszów Mazowiecki
6OSOJCA Jarosław29Ciebłowice Duże

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1ŁUCZAK Paweł Przemysław49Tomaszów Mazowiecki
2PARADA Marek63Wąwał
3WAŁACH Małgorzata Dorota54Tomaszów Mazowiecki
4JABŁOŃSKI Paweł23Tomaszów Mazowiecki
5SMOLAREK Anna Małgorzata27Tomaszów Mazowiecki
6MENKE Katarzyna Monika33Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KOŚCISTA Barbara Elżbieta61Tomaszów Mazowiecki
2DĘBIEC Cezary Tomasz47Tomaszów Mazowiecki
3KAŹMIERCZYK Aneta38Tomaszów Mazowiecki
4WASILEWSKA Anna Agata38Tomaszów Mazowiecki
5KMITA Krzysztof44Tomaszów Mazowiecki
6NOWAK Sebastian Sławomir44Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WĘGRZYNOWSKI Mariusz Tomasz48Tomaszów Mazowiecki
2KACZMAREK Ewa Bożena51Tomaszów Mazowiecki
3LUDWICZAK Monika35Tomaszów Mazowiecki
4BŁOŃSKI Sławomir Paweł48Tomaszów Mazowiecki
5FRĄCKOWIAK Sylwia Lidia47Tomaszów Mazowiecki
6ZDONEK Marcin40Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1STRZĘPEK Mariusz Edward51Dąbrowa
2STAŃDO Stanisław Władysław73Tomaszów Mazowiecki
3SUDAK Iwona Bogumiła51Tomaszów Mazowiecki
4CHILIŃSKA Maria Jolanta59Tomaszów Mazowiecki
5PIOTROWSKA Iwona Izabela49Tomaszów Mazowiecki
6JUDA Ryszard57Tomaszów Mazowiecki

[reklama2]

Okręg numer 4

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1STAROŃ Łukasz33Tomaszów Mazowiecki
2OLKIEWICZ Paweł Bogdan51Mikołajów
3MILCZAREK Marcin31Ujazd
4KOTYNIA Renata Katarzyna43Dębniak
5BŁAŻEJEWSKA Magdalena Aleksandra32Brzustów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1MATERA Wiesław Jan57Popielawy
2KAWNIK Adam Marian61Rzeczków
3SZKLAREK Elżbieta63Szymanów
4SOBKIEWICZ Danuta Teresa58Rokiciny Kolonia
5PIWOWARSKI Paweł Franciszek37Ujazd

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WOJCIECHOWSKA Martyna Olga31Osiedle Niewiadów
2DRZAŻDŻEWSKI Dawid Adam32Nowe Chrusty
3BALCEREK Jan Feliks64Kalinów
4DZIEDZIC Monika Agnieszka25Łaznowska Wola
5CERAZY Łukasz Jan29Ujazd

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1URBAŃCZYK Bartosz Mariusz34Osiedle Niewiadów
2BANASZEK Arkadiusz51Ujazd
3PONIATOWSKA Ewa Justyna56Będków
4RUDNIAK Justyna Anna33Wykno
5GAJEWSKI Wiktor Igor24Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1MAGIERA Henryk59Tomaszów Mazowiecki
2ALEKSANDROWICZ Sławomir Józef63Zaosie
3SAPAŁA Szymon24Łaznów
4SOŁTYSIAK Anita Dominika20Dębniak
5GRAD Barbara Jolanta52Tomaszów Mazowiecki

[reklama2]

Okręg numer 5

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KARWAT Leon Eugeniusz56Bobrowiec
2CHOJNACKI Zenon Stanisław62Inowłódz
3SZEWCZYK Sławomir53Komorów
4RATAJSKA Katarzyna Anna35Tresta
5CHOJNACKA Kazimiera Bogusława53Łazisko
6PIECHNA Agnieszka Monika40Spała

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1SZYMAŃSKA Urszula Bożena51Zawada
2ŚWIECH Arkadiusz Grzegorz44Dąbrowa
3WEPRZĘDZ Marek Tomasz52Wąwał
4PORCZYK Stanisław Wojciech55Smardzewice
5MAJ Izabela Agnieszka47Dąbrowa
6MOCHOLA Małgorzata Izabela41Brzustów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KRÓL Edmund Grzegorz61Smardzewice
2SOBOLEWSKI Marcin Stanisław42Inowłódz
3AMRÓZ Marcin32Rzeczyca
4GLICNER Monika37Kwiatkówka
5GOSTYŃSKA Janina Zofia61Królowa Wola
6DOMAGAŁA Marzanna48Roszkowa Wola

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1IWANICKI Adam Stanisław61Tomaszów Mazowiecki
2OSTROWSKA Karina Małgorzata41Chorzecin
3JUSTYNA Włodzimierz56Smardzewice
4GOŁASZEWSKA Zofia Halina67Inowłódz
5WILCZYŃSKA-DZIUBEK Malwina Anna46Komorów
6KARP Adam Jan62Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1GLIMASIŃSKI Grzegorz Józef32Rzeczyca
2DZIUBAŁTOSKA Anna Bogusława45Sługocice
3ZAKRZEWSKI Jacek41Rzeczyca
4DZIERŻEK Łukasz26Wiechnowice
5PAWLIK Agnieszka43Tresta
6KOBUS-OSTROWSKA Dorota Maria44Wiaderno

Okręg numer 6

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KAGANKIEWICZ Piotr Waldemar50Olszowiec
2NOWAK Ludmiła Magdalena56Podkonice Duże
3PRZYŁĘCKA Katarzyna43Świniokierz Włościański
4PAKUŁA Roman32Nowy Rękawiec
5MATYJASZCZYK Adam Edward71Czerniewice
6PECYNA Maria66Lubochnia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KOWALCZYK Dariusz Anatol50Lechów
2KOZIARSKI Bogumił43Świniokierz
3PIETRZYK Edward Stefan68Emilianów
4SUSIK Grażyna Elżbieta46Żelechlinek
5STAŃDO Izabela Kamila41Podkonice Duże
6SKUZA Magdalena35Dębniak

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1ŁOJSZCZYK Elżbieta Mariona55Luboszewy
2SOWIK Teodora Barbara53Żelechlinek
3KOWALCZYK Andrzej49Mierzno
4BOŻYK Marzena38Stanisławów Studziński
5STAŃDO Dariusz Tomasz53Glinnik
6KOTYNIA Hubert Dominik32Czerniewice

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1JASTRZĘBSKI Paweł37Chociw
2JÓŹWIK Andrzej55Lipie
3KRZEŚNIEWSKA Marta Katarzyna39Tomaszów Mazowiecki
4JAGIEŁŁO Wiesława Lucyna63Budziszewice
5REDLICKA Anna Beata28Żelechlinek
6WOJCIECHOWSKI Mirosław Szczepan67Tomaszów Mazowiecki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
 Informacje o tej liście nnie dostępne na stronie PKW. Wkrótce uzupełnimy   

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe