×

Ta ławka straszy

  • 17.11.2018, 10:44 (aktualizacja 17.11.2018 12:03)
  • Mariusz Strzępek
Ta ławka straszy
Przez kilka lat od kiedy ta ławka stoi na przeciwko przystanku św.Antoniego / B.Głowackiego po stronie minibaru i bloków przy Sikorskiego, nigdy nie widziałem by ktoś tu siedział.Teraz pozbawiona kilku klepek, robi fatalne wrażenie.

Ludzie tędy nie spacerują w niedziele, ponieważ chodnik jest w fatalnym stanie. Nieremontowany już 30 lat. Po drugiej stronie ulicy jest całkiem nowy, wybudowany wraz z ścieżką rowerową.

Do chwili rozkopania św. Antoniego na wysokości Orlenu, ulica w tym miejscu była bardzo hałaśliwa. Jest sens by stała tu ławka, skoro  najbliższy przystanek jest po drugiej stronie ulicy?

Może  naprawmy ją i zamontujmy właśnie tam? Na przystanku św. Antoniego / B.Głowackiego. W godzinach szczytu brakuje miejsc siędzących.

 

Warto dodać, że ławka znajduje się przy drodze będącej w Zarządzie Starostwa Powiatowego

 

PS

W ostatnich miesiącach w mieście przybyło ławek. To cieszy. Nowe siedziska pojawiły się m.in. na placu Kościuszki i na odcinku św. Antoniego od Ronda Olimpijczyków do DH Tomasz.

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dziękuję
Dziękuję 16.12.2018, 17:42
Ławka została ekspresowo i fachowo naprawiona. Aż miło teraz na nią spojrzeć. Sedecznie dziękuję służbom i portalowi NaszTomaszów!

Pozostałe