×

Zawsze warto zawalczyć o siebie!

  • 26.11.2018, 17:16 (aktualizacja 26.11.2018 17:57)
  • Mariusz Strzepek
Zawsze warto zawalczyć o siebie!
Nigdy nie jest za późno na zmiany, zwłaszcza kiedy stawka jest wysoka, bo chodzi o własne zdrowie.


Sebastian próg Centrum Dietetycznego Naturhouse przekroczył w styczniu tego roku, szukając wsparcia Dietetyka w walce z otyłością.  Złe samopoczucie było głównym powodem podjęcia przez naszego bohatera kuracji odchudzającej. Nadmierna ilość kilogramów przyczyniły się do bóli kręgosłupa i  stawów, a także problemów  z nadciśnieniem.

 

Postanowiłem dać sobie szansę. Wiedziałem, że sam sobie nie poradzę. Przeglądając jedną z lokalnych gazet przeczytałem o metamorfozie Bartka, który w ubiegłym roku w Centrum Dietetycznym Naturhouse w C.H Tomax schudł 11 kg. To zmotywowało mnie jeszcze bardziej by udać się po pomoc do Dietetyka Naturhouse. Zaproponowany przez Panią Maję jadłospis różnił się znacznie od dotychczasowych nawyków żywieniowych, które doprowadziły  mnie do nadwagi. Kiedyś nie zwracałem uwagi na to co jadłem, ważne, by było smacznie i dużo, potrafiłem nic nie jeść przez cały dzień, ale nadrabiałem to wieczorem obfitym posiłkiem.

Najtrudniej było Sebastianowi zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe, pić odpowiednią ilość płynów w ciągu dnia, zaplanować 5 posiłków- szczególne tych w godzinach pracy. Wsparcie żony i rodziny okazało się wówczas bezcenne. Wszyscy moi bliscy starali się mi pomóc, żona kupowała odpowiednie produkty do przygotowania posiłków a znajomi nie kusili gdy zamiast kalorycznej kiełbaski wybierałem szaszłyka z drobiu-opowiada Sebastian.

 

Dziś Sebastian jest przekonany, że nie udałoby mu się wprowadzić aż tak dużych zmian, gdyby nie pomoc Mai Walas Dietetyczki Naturhouse C.H.TOMAX. 

 

Pani Maja dodawała mi wiary i motywowała do walki o własne zdrowie i szczupłą sylwetkę. Dzięki jej wytrwałości, cierpliwości i sile przekonywania dotrwałem do celu i schudłem 30 kg . Dziś już wiem, że już nigdy nie wrócę do dawnych nawyków żywieniowych, oprócz szczupłej sylwetki i świetnego samopoczucia dzięki kuracji odchudzającej w Naturhouse poprawiły się moje wyniki badań, a bóle kręgosłupa i stawów nie dokuczają tak jak wcześniej.

 


Maja Walas - Dietetyk Naturhouse - C.H.TOMAX

Każdy stracony kilogram u naszych klientów, napawa nas dumą gdyż jest to dowód rzetelnie i dobrze wykonywanej pracy. Metamorfoza Pana Sebastiana nie nastąpiła nagle, to była kompleksowa przemiana polegająca na trwałej zmianie nawyków żywieniowych na prawidłowe. Oprócz zmian w diecie, na każdym etapie odchudzania, zwłaszcza gdy trwa to dłużej, bardzo ważna jest także odpowiednia motywacja, bo mogą zdarzyć się wzloty jak i upadki. Rolą dietetyka oprócz rozpisania prawidłowej diety jest ponadto określenie konkretnego celu i wskazanie drogi dążącej do jego osiągnięcia.  Odchudzanie pod okiem Dietetyka daje pewność, że robimy to zdrowo a efekty będą trwałe.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kuracji odchudzającej w Centrum Dietetycznym Naturhouse Tomax, umów się na wstępną bezpłatną konsultację z dietetykiem, na której specjalista dokona analizy składu ciała czyli: zawartość tkanki tłuszczowej, masę mięśni oraz wodę metaboliczną w organizmie. Porada specjalisty może okazać się kluczem do walki o szczupłą sylwetkę i lepsze zdrowie.

 

Nie zwlekaj! Umów się na wizytę już dziś!

 

TEL 44 744 16 06

Centrum Dietetyczne Naturhouse

C.H TOMAX (poziom 0)

ul. P.O.W. 17

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe