×

Puchar Świata Seniorów w Arenie Lodowej. Bilety już od 15 zł!

  • 30.11.2018, 18:02
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Puchar Świata Seniorów w Arenie Lodowej. Bilety już od 15 zł!
W tomaszowskiej Arenie Lodowej zmagać się będą najlepsi na świecie łyżwiarze w ramach Pucharu Świata Seniorów. Trzydniowe zawody odbędą się od 7 do 9 grudnia. Wśród polskich reprezentantów zobaczymy m.in. Zbigniewa Bródkę i Natalię Czerwonkę, a także tomaszowskich panczenistów: Karolinę Bosiek, Karolinę Gąsecką i Damiana Żurka.

Polskę reprezentować będzie szesnastoosobowa reprezentacja. W Pucharze Świata w Arenie Lodowej wezmą udział wszyscy łyżwiarze, którzy ostatnio startowali w Obihiro: Karolina Bosiek, Natalia Czerwonka, Magdalena Czyszczoń, Kaja Ziomek oraz Zbigniew Bródka, Marcin Bachanek, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski, Artur Nogal, Artur Waś, Adrian Wielgat i Patryk Wójcik. 

Dołączą do nich wyróżniający się zawodnicy podczas Pucharu Świata Juniorów, który kilka dni temu odbył się w tomaszowskim obiekcie. Powołania otrzymali: Karolina Gąsecka, Andżelika Wójcik, Artur Janicki i Damian Żurek.

Trwa sprzedaż biletów na Puchar Świata Seniorów. Wejściówki kosztują 25 zł i 15 zł (ulgowe dla uczniów, studentów, seniorów oraz osób niepełnosprawnych). Dzieci do lat 7 będą mogły oglądać zawody bezpłatnie. Bilety można zakupić w kasie Areny Lodowej przy ul. Strzeleckiej 24/26 w Tomaszowie Mazowieckim oraz na stronie internetowej www.ebilet.pl

Organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Łyżwiarstwa Polskiego. Transmisja została zaplanowana w TVP Sport.

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ariel
Ariel 3.12.2018, 13:40
Ale takie sytuacje są na porządku dziennym W zeszłym Roku w trakcie gdy startowali Polacy na olimpiadze TVKorea Sport pokazywała rozgrywki footbalu amerykańskego 17 ligi studenckiej . Norma...
varan
varan 3.12.2018, 12:02
Szkoda że nikt oficjalnie nie informuje jak wygląda sprzedaż biletów. W kasach areny można kupić tylko bilety na trybunę rozstawną (mobilną), natomiast na dużą trybunę główną tylko na ebilet. I tu kolejna niedogodność. Kupując bilet danego dnia i robiąc tradycyjny przelew z konta internetowego otrzymałem info że transakcja zostanie dokonana dnia następnego. Natomiast od ebilet otrzymałem info że bilety otrzymam najwcześniej następnego dnia roboczego (może się zdarzyć że póżniej) po zaksięgowaniu wpłaty na ich koncie, więc robią się z tego minimum 3 dni. Tak więc jeśli ktoś w podobny sposób zechce kupić bilety w środę (w czwartek na 100% będzie za pożno) to może.. zostać na lodzie.
ps. faktycznie plan transmisji z zawodów jest kompromitacją tvp sport.
Paweł S.
Paweł S. 2.12.2018, 11:27
A czy ktokolwiek w Urzędzie Miasta w TM zadał sobie trud sprawdzenia programu TVP Sport na następny weekend? Czy Szanowni Państwo wiedzą, że tylko w piątek TVP Sport pokaże w całości zawody PŚ w Tomaszowie (oczywiście tylko Dywizję A), zaś w sobotę i niedzielę transmitowanę będą jedynie początki zawodó, by później oddać palmę pierwszeństwa skokom narciarskim? Znaczy to, że pokażą z godzinę łyżwiarstwa szybkiego, a następnie będą zanudzać nas rozmowami w studiu z takimi personami jak Rafał Kot czy Polo Tajner. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że te "gadulce" będą leciały jednocześnie w TVP1, więc zupełnie nie rozumiem polityki programowej TVP Sport. Ciekawe, co zrobią, jeśli skoki zostaną odwołane z powodu złej pogody? Wychodzi na to, że wtedy Polacy nie obejrzą ani skoków, ani łyżwiarstwa szybkiego. Za to do woli naoglądają się i nasłuchają Rafała Kota i Pola Tajnera. No i Macieja Wkurzajewskiego, gospodarza programu.
.
. 2.12.2018, 15:25
masz racje, ale jaki wpływm mają na to władze naszego miasta?
Paweł S.
Paweł S. 2.12.2018, 20:20
Z pewnością większy niż każdy szaraczek z osobna. Gdyby Witko skopał tyłki baranom z TVP Sport, a może i nawet samemu Kurskiemu, to może wtedy kisiel w ich głowach ponownie przyjąłby postać mózgu. No bo co innego można mieć w głowie, aby te same zawody pokazywać jednocześnie w TVP1 i TVP Sport? Nie wymagam, aby łyżwy wygrywały ze skokami w "Jedynce", ale właśnie w takim tematycznym kanale jak TVP Sport. Jeśli to co najciekawsze mają pokazywać mocno okrojone, to po co przysyłać do Tomaszowa całą telewizyjną machinę z red. Dębowskim na czele? Równie dobrze mogę sobie obejrzeć amatorskie nagrania z tych zawodów na "jutiubie".
Ariel
Ariel 3.12.2018, 13:43
Pan Piotruś napewno będzie ... wiesz ile się robi kaski na takiej chałturce?? A w telewizji pokarzą przebitki i będzie ok wszyscy zadowolieni.

Pozostałe