×

Koncert dla Niepodległej

  • 1.12.2018, 19:21 (aktualizacja 01.12.2018 19:37)
  • Joanna Sztymelska
Koncert dla Niepodległej
W środę, 28 listopada 218 roku, o godzinie 19.00 w Kościele Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Słowackiego 13/19 odbył się "Koncert dla Niepodległej".

Wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna "Symfonia Juventus" pod kierunkiem Kamila Wrony wraz z Chórem Miejskim "Artis Gaudium" pod kierunkiem Katarzyny Goljat. 
Koncert Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej Symfonia Juventus to projekt realizowany przez Miejskie Centrum Kultury wspólnie z Fundacją TM Innowacje oraz Fundacją Orlen Dar Serca. Orkiestrę tworzy 30 osób w wieku od 13 do 18 lat. Głównie są to uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Tomaszowie Mazowieckim i Skierniewicach. Dyrygentem Orkiestry i inicjatorem jest Kamil Wrona. W orkiestrze muzycy grają na skrzypcach, altówkach, wiolonczelach, fletach, klarnetach, trąbkach, waltorniach, eufoniach, puzonach, tubach i instrumentach perkusyjnych.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Mimo, że orkiestra miała zostać powołana w celu realizacji jednorazowego wydarzenia, Miejskie Centrum Kultury dołoży wszelkich starań, aby na stałe utrzymać tę formę.


 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe