Powiatowy Mikołaj w Tomaszowskim Centrum Zdrowia

  • 07.12.2018, 21:00 (aktualizacja 07.12.2018, 22:38)
  • Joanna Sztymelska
Powiatowy Mikołaj w Tomaszowskim Centrum Zdrowia
6 grudnia, to Mikołajki. Tego dnia Mikołaj przynosi wszystkim dzieciom prezenty. Szczególnie radość powinien Mikołaj przynieść dzieciom chorym, tym, które nie mogą być w domu, ale ten dzień spędzają w szpitalu.

Wesoło było  w czwartek,  6 grudnia 2018 roku, na Oddziale Pediatrii  w Tomaszowskim Centrum Zdrowia. Prezenty dla szesnaściorga dzieci znajdujących się tego dnia na oddziale dziecięcym, przynieśli przedstawiciele władz samorządowych powiatu.

W rolę Mikołajów wcielili się: Mariusz Węgrzynowski, Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Leszek Ogórek, wicestarosta oraz troje członków Zarządu Powiatu: Elżbieta Łojszczyk, Marek Kubiak i Michał Czechowicz. Podarowali małym pacjentom śliczne misie zakupione razem z   Fundacją Rozwoju Powiatu Tomaszowskiego, której przedstawiciele:  Teresa Ogórek, prezes Fundacji i Konrad Borowski, wiceprezes, także byli obecni przy obdarowywaniu dzieci. Spotkanie pozwoliło pacjentom  choć  na moment zapomnieć o chorobach i uśmiechnąć się do Mikołajów.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 


 Po oddziale gości oprowadziła ordynator Oddziału Pediatrii w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o., dr n. med. Aneta Czupryniak.

W salach i w szpitalnej świetlicy  Mikołaj spotkał się z dziećmi. Każde otrzymało prezent. W tak ważnym dniu każde dziecko powinno dostać choćby drobny upominek, a nikt nie wręczy go tak uroczyście i nie przysporzy więcej radości maluchom, jak Mikołaj.
 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe