×

Czekają na słupy

  • 12.12.2018, 23:54
  • Mariusz Strzepek
Czekają na słupy
Czytelnicy naszego portalu pytają o instalację oświetlenia przy ścieżce pieszo rowerowej do grot. - Czy Szanowni Państwo mogli by się dowiedzieć czy w związku z końcem kampanii do wyborów samorządowych ustały jednocześnie prace przy oświetleniu ścieżki rowerowej do Grot. W czasie kampanii obiecywano nam założenie oświetlenia do końca listopada - czytamy w jednym z maili. - Instalacja została już położona - czekamy na słupy. Obecnie jest problem z ich zakupem (nie ma ich na rynku), jak tylko się pojawią, wykonawca niezwłocznie je zainstaluje - wyjaśnia rzeczniczka prasowa Prezydenta Miasta, Joanna Budny. Według posiadanych przez nas informacji, zainstalowane zosatnie nie tylko oświetlenie ale w przyszłym roku położona zostanie nowa nawierzchnia.

<>

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GS
GS 14.12.2018, 19:28
na allegro słupów tysiące
Jola.
Jola. 13.12.2018, 14:35
Brak mi tu logiki,przystępując do remontu nie zabiezpieczyli sobie materiałów do zakończenia tegoż remontu ?.....co to w ogóle za jakieś
infantylne tłumaczenie.To jak oni rozstrzygają przetargi na inne inwestycje....żenada.
Mietek
Mietek 14.12.2018, 20:16
Jak się ktoś nie zna to lepiej się nie odzywać. Jaka firma kupuje materiały przed rozstrzygnięciem przetargu? A w projekcie czasami są takie materiały, że na zakup czeka się po pół roku i nie sposób ich zamienić bo projektant dostaje pajdę od danej firmy i ustawia parametry pod konkretny produkt..
m&amp;m
m&m 13.12.2018, 11:09
Tylko niech nie robią kostki, bo tylko ortopedzi będą się cieszyć...
WITEK
WITEK 13.12.2018, 10:54
TO TE SŁUPY ZE ZŁOTA BĘDĄ
?
? 13.12.2018, 00:21
Coś wiadomo na temat kosztów tego oświetlenia?
Janek
Janek 13.12.2018, 07:54
Wartość inwestycji to 356 tys. zł. W przyszłym roku, w drugim etapie zaplanowano modernizację nawierzchni ścieżki.
Lubie odkładać sobie od ust i płacić na takie rzeczy. Serio.
Lubie odkładać sobie od ust i płacić na takie rzeczy. Serio. 13.12.2018, 11:02
Na pewno 356? A nie 365?

Byłby po tysiąc złotych na każdy dzień w roku.


Pozostałe