Nowy radny złożył ślubowanie

  • 19.12.2018, 11:41
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Nowy radny złożył ślubowanie
Krzysztof Dziubałtowski dołączył do składu Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego. Zajął miejsce Zofii Szymańskiej, która została powołana na funkcję zastępcy prezydenta miasta.

21 października w wyborach samorządowych mandaty uzyskali: Jarosław Batorski, Marzanna Popławska, Elżbieta Przedbora, Zofia Szymańska, Andrzej Wodziński, Zbigniew Kamiński, Krzysztof Kuchta, Urszula Seredyn, Kazimierz Baran, Barbara Klatka, Piotr Kucharski, Adrian Witczak, Piotr Krzysztofik, Tomasz Wawro, Marcin Rybak, Agnieszka Walasik, Beata Stańczyk, Michał Jodłowski, Barbara Goździk, Cezary Krawczyk, Michał Kucharski, Kazimierz Pietrzyk, Konrad Borowski.

 

Krzysztof Dziubałtowski objął  mandat po Zofii Szymańskiej, która zrezygnowała z mandatu radnej w związku z powołaniem na funkcję zastępcy prezydenta miasta. 13 grudnia, podczas III sesji Rady Miejskiej, nowy radny uroczyście złożył ślubowanie. 
 

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zofia
Zofia 23.12.2018, 01:55
Zofia Szymanska zostala powołana na druga kadencję?
Samozwancza ekspertka od Tomaszowa już z cztery razy zapowiadala odejście…
Samozwancza ekspertka od Tomaszowa już z cztery razy zapowiadala odejście Szymańskiej 26.12.2018, 23:19
Pamiętam jak samozwancza specjalistka od lokalnej polityki, która "wszystko w Tomaszowie zna od podszewki" rok po obieciu urzędu przez Szymanska zapowiadala jej rychłe odejście. Jakiś romans miał być, wszystko co katolikom można wyrwać z życia prywatnego i obsmiac a o czym nigdy nie można nawet w satyrycznym tekscie żartobliwie wypomnieć homoseksualnej Żydówce.

Nie wiem czy romans był, widze natomiast za Dziewczyna rozpoczyna druga kadencję i to jest jedna z mundrosci wieloletniej dziennikarki, "znawczyni jak mało kto Tomaszowa"
Jedna z wielu przepowiedni, które zaczęły i skończyły w jej głowie.

Pozostałe