Przedszkolaki już świętują

  • 20.12.2018, 18:48
  • Bartłomiej Grzywacz
Przedszkolaki już świętują
Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. W prawdziwie świąteczny nastój, 19 grudnia, gości, pracowników i wychowanków z Przedszkola nr 5 (ZSP 9) wprowadziły przedszkolaki z grupy "Motylki". Pod kierunkiem pań: Agnieszki Brajer oraz Donaty Gerszberg, dzieci z dużym zaangażowaniem odegrały swoje role i śpiewały świąteczne piosenki.

Przedstawienie zrobiło na nas ogromne wrażenie. Jasełka przedstawiły nam wzruszającą historię dzieci, które słuchając opowieści biblijnej o narodzinach Jezusa Chrystusa opowiedzianej przez swojego dziadka, zamarzyły o tym, aby podarować naszemu nowo narodzonemu Panu prezenty, które dla niego przygotowały.

 

Kolorowe stroje, piękna muzyka w tle i kolędy zaprezentowane w nieco zmienionej aczkolwiek wesołej aranżacji sprawiły, że całość była znakomity połączeniem tradycji, nostalgii, oraz radości i uśmiechu z narodzin naszego Pana Całość. Jasełka  były doskonale wyreżyserowane i  jedne z piękniejszych na jakich mieliśmy przyjemność gościć z aparatem.

 

Paniom wychowawczyniom składamy gratulacje. Z pewnością przygotowanie dzieci do tak trudnego występu, nie było prostym zadaniem. Te jednak zdały "egzamin" na przysłowiową piątkę z plusem.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Bartłomiej Grzywacz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe