ŚWIĄTECZNIE W JEDENASTCE

  • 22.12.2018, 15:22 (aktualizacja 22.12.2018, 15:56)
  • E.R., M.Ś.
ŚWIĄTECZNIE W JEDENASTCE
Wprowadzając zebranych w magiczno - świąteczny świat baśni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 rozpoczęli jarmark bożonarodzeniowy, odbywający się już po raz trzeci w tejże placówce.

Przedstawienie przygotowane przez starsze koleżanki i kolegów oraz quiz dotyczący znajomości postaci św. Mikołaja wzbudziły wiele emocji. Ogromnym zainteresowaniem zaproszonych gości cieszyły się przepiękne własnoręcznie wykonane przez dzieci, rodziców i nauczycieli ozdoby świąteczne.

Na miejscu można było zrobić sobie zdjęcie z przesympatycznym Mikołajem w oryginalnej fotobudce, wprawiać się w zdobieniu pierników, tworzeniu świątecznych kartek i ozdób, spróbować pysznych wypieków i napić się ciepłej herbaty lub kawy.

Przybyli goście mogli również podziwiać wystawę kalendarzy adwentowych zrobionych przez uczniów na Ogólnopolski Konkurs "Der schönste Adventskalender" i zakupić książkę na świątecznym kiermaszu przygotowanym przez szkolną bibliotekę. Ustanawiano także rekord na wykonanie najdłuższego łańcucha choinkowego.

Opiekunowie i Dyrekcja gorąco dziękują wszystkim przyjaciołom zaangażowanym w tę imprezę.

E.R., M.Ś.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe