TKKF: Trzech kandydatów do końcowego sukcesu

  • 29.12.2018, 18:36 (aktualizacja 29.12.2018, 22:20)
  • Bartłomiej Grzywacz
TKKF: Trzech kandydatów do końcowego sukcesu
Za nami szósta kolejka 49. Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM” oraz 19. edycja Drużynowych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar o Puchar Przewozów Osobowych „WALCZAK”.

Siatkówka: Trzech siatkarskich muszkieterów

 

Mający komplet punktów TOM-STONE nie miał problemów z odniesieniem kolejnego ligowe zwycięstwa. Drużyna tym razem 2:0 pokonała A-Volley TKKF Olimp w setach 25:19; oraz 25:14.

Niespodziewanej porażki z KRUSZMAKS odniósł team Volley Żelazny. Ten niezwykle emocjonujący mecz zakończył się po trzech setach. Pierwszy z nich 26:24 wygrali faworyci. W dwóch kolejnych lepszy okazał się KRUSZMAKS, który w drugim zwyciężył 25:20; natomiast w trzecim 15:11.

Zwycięstwo TOM-STONE, oraz porażka Volley Żelazny przesunęła tych pierwszych na pierwszą pozycję w tabeli.

Nie zabrakło także emocji w meczu Juniorów Lechii z Team Rzeczyca. W pierwszej odsłonie oba zespoły zaprezentowały nam morderczą walkę zakończoną wynikiem 31:29 dla zespołu juniorów. W drugiej górą także okazała się Lechia, która wygrała 25:22.

Podsumowanie kolejki kończymy pojedynkiem NOR-MAR Opakowania Foliowe z Lechią Kadet. Pierwszy set padł łupem siatkarzy NOR-MAR 25:22. W drugim kadeci zaprezentowali wysokie umiejętności ostatecznie rozbijając rywali 25:15. Trzecią partia podobnie jak pierwsza zakończyła się zwycięstwem zespołu NOR-MAR 15:10.

W tabeli aż trzy zespoły uzbierały po 10 "oczek". Najlepszy w tym sezonie TOM-Stone nie przegrał jeszcze seta. Drugie miejsce z bilansem 5 zwycięstw, oraz stosunkiem setów 10:1 zajmuje pauzujący w tej kolejce POLSKÓW. Na trzecim miejscu w tabeli oglądamy team Volley Żelazny.

Kolejna seria gier już 7 stycznia. Zestawienie w załączniku (patrz foto).

 

KRĘGLE:

W trzeciej kolejce drużynowych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w kręglarstwie klasycznym, którego główną nagrodą jest Puchar ufundowany przez Przewozy Osobowe "Walczak" najlepszą ekipą okazali się kręglarze Parkiet - Dom (732 pkt.). Drugą lokatę z dorobkiem 701 punktów uzyskali Kominiarze Woźniak, trzecie miejsce (698 punktów) zajął Artom.

Miejsca 4-6 (3 kolejka) : (...) Orange (682); MELGO (448); Detox (393); Avolley (379)

Co ciekawe cała wspomniana trójka po trzech kolejkach uzbierała na swoim koncie 20 punktów. Zespoły: Artom i Kominiarze Woźniak mają taki sam bilans kręgli - 2106!. Tylko 21 kręgli straty do prowadzącej dwójki notuje Parkiet Dom.

Na czwartym miejsce w tabeli znajduje się Orange Team (17 pkt.); MELGO (13 pkt.). Na szóstej pozycji plasują się kręglarze TKKF Ogniwo Avolley (8 punktów), tabelę zamyka DETOX (7punktów).

Bartłomiej Grzywacz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe