Kalkulator kredytowy samochodowy – stać cię na więcej niż myślisz

  • 30.12.2018, 11:41
  • Mariusz Strzepek
Kalkulator kredytowy samochodowy – stać cię na więcej niż myślisz
Ile godzin dziennie, nawet nie będąc zawodowymi kierowcami, spędzamy dziś w autach? Po zsumowaniu wszystkich tych godzin okaże się, że czas ten stanowi znaczną część życia. Dlatego warto zadbać o to, aby korzystać z nowoczesnego pojazdu, w pełni sprawnego i w dodatku z wyposażeniem, które zagwarantuje, że podróże będą przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Tylko pojawia się pytanie, kogo na to stać? Otóż okazuje się, że na nowe auto może pozwolić sobie znacznie więcej osób, niż mogłoby się wydawać „na pierwszy rzut oka”. Udowodnić to może kalkulator kredytowy samochodowy.

Kalkulator kredytowy samochodowy – poznaj niskie raty nowoczesnego kredytu samochodowego

Kredyt EasyDrive to nowoczesny kredyt samochodowy, który charakteryzuje się niskimi ratami. Tak niskimi, że może sobie na nie dziś pozwolić niemal każdy. Dowodów na to twierdzenie dostarczy kalkulator kredytowy samochodowy, którym można skalkulować kredyt np. dla Volkswagena Polo. Za podstawę obliczeń niech posłuży auto z roku modelowego 2019, posiadające silnik o poj. 1.0 l TSI i automatyczną, 7-stopniową skrzynię biegów DSG. Z wyposażeniem w wersji Comfortline kosztuje ono 65 090 zł. Kupując je zaś na Kredyt EasyDrive oferowany w ramach Volkswagen Financial Services można płacić miesięczne raty np. na poziomie 497 zł. Wyniosą one dokładnie tyle, jeśli:

  • Okres kredytowania potrwa 48 miesięcy.
  • Wkład własny wyniesie 30 proc. wartości auta.
  • Roczny limit przebiegu ustalony zostanie na poziomie 20 tys. km.

Oczywiście kalkulator kredytowy samochodowy pozwala na modyfikację tych kryteriów w granicach określonych przez Volkswagen Financial Services. Oto kilka przykładów.

Nowy samochód na kredyt bez wkładu własnego

Redukując wkład własny za to auto do poziomu 0 proc., należy spodziewać się wzrostu miesięcznej raty kredytu. Do jakiego jednak poziomu? Kalkulator kredytowy samochodowy szybko udzieli odpowiedzi na to pytanie Otóż, jeśli pozostałe kryteria kredytu pozostaną bez zmian, miesięczna rata po dokonaniu takiej zmiany wyniesie 973 zł.

Kredyt na nowy samochód do intensywnej eksploatacji

Podobnie zmieniać można np. limit przebiegu w ciągu roku. Jeśli ktoś zamierza intensywnie eksploatować swoje auto, może go zwiększyć nawet do 40 tys. km. W tym wypadku, przy pozostawieniu wszystkich pozostałych kryteriów jak w pierwszej kalkulacji, kalkulator kredytowy samochodowy wskaże ratę w wysokości 615 zł.

I tak dalej…

Podobnych kalkulacji można wykonać jeszcze wiele. Zmieniać długość okresu kredytowania, dokładać poszczególne elementy wyposażenia dodatkowego (co sprawi, że wzrośnie cena auta), wybierać pośrednie ustawienia zaprezentowanych tutaj kryteriów. Wszystko po to, aby skonfigurować samochód swoich marzeń i dobrać kredyt, który pozwoli go sfinansować bez zbytniego obciążania domowego budżetu. Bo z Kredytem EasyDrive oferowanym w ramach Volkswagen Financial Services naprawdę można więcej.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe