Siódmy Finał w Ujeździe

  • 09.01.2019, 01:23 (aktualizacja 09.01.2019, 01:25)
  • Mariusz Strzepek
Siódmy Finał w Ujeździe
Już po raz 7. w Gminie Ujazd  zagramy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w Gminnej Hali Sportowej w Ujeździe trwa aż dwa dni.

W Sobotę 12 stycznia  zagramy zdecydowanie na sportowo i zachęcamy chętnych do wzięcia udziału w WOŚPowym Turnieju w Piłkę Halową. Drużyny należy zgłaszać do piątku 11 stycznia do godz. 10:00 u p. Marcina Kocięby pod numerem telefonu: 694 074 106 oraz na naszym Fanpage’u na Facebooku Sztab WOŚP Ujazd. Turniej rozpocznie się o godz. 9:00.

Również w sobotę o godz. 15:00 odbędzie się WOSPowy Turniej Tenisa Stołowego. Zapisy rozpoczną się o godz. 14:30 na miejscu w Gminnej Hali Sportowej w Ujeździe.

Na koniec sobotnich, sportowych emocji zaplanowaliśmy,  WIELKI WOŚPowy mecz w Koszykówkę Gmina Ujazd vs. Reszta Świata. Pierwszy gwizdek meczu usłyszmy o godz. 17:00

W niedzielę 13 stycznia Finał rozpoczniemy, tradycyjnie już biegiem ulicznym, tym razem jednak pobiegniemy z hasłem „Policz się z cukrzycą", tak jak ponad 5000 uczestników głównego biegu WOŚP w Warszawie. Start i meta biegu zlokalizowane są  na terenie Gminnej Hali Sportowej w Ujeździe. Zapisy na bieg przyjmujemy na miejscu od godz. 12:00

27. Finał WOŚP w Gminie Ujazd rozpoczniemy o godz. 14:00, a poprowadzą go Alekadnra Radomska znana z bloga Mam Wątpliwość, oraz Jarosław Cielebon historyk i instruktor Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe.  Nasz koncert to głownie występy lokalnych artystów, ale jak co roku gościmy na scenie także Aleksandrę Kołkiewicz Zolę i istruktorki z FIT FABRIC Tomaszów Mazowiecki. Gwiazdami wieczoru będą panowie z  Kapeli „Pogwizdani”, którzy gorącą góralską muzyką porwą do tańca wszystkich na sali.  Finał kończymy tradycyjnym Światełkiem do Nieba o godz. 20:00

Jak co roku mamy ciekawe licytacje.  Lot balonem, lot paralotnią, wycieczka samolotem ze zwiedzaniem portu lotniczego w Łodzi, Romantyczna kolacja w hotelu OSSA, Kąpiel dla 6 osób w Geotermalnej balii w Uniejowie, kolacja w Zajeździe Spalskim,  Vouchery na konsultacje dietetyczne, kompleksowa organizacja wesela, audycja w Radiu Fama, tort czy zabiegi fryzjerskie to tylko niektóre z przygotowanych przez nas licytacji . Zachęcamy zatem do aktywnego uczestnictwa w aukcjach, bo niektóre z nich mogą posłużyć np. jako prezent urodzinowy lub Walentynowy.

W Gminnej Hali Sportowej w Ujeździe, podczas niedzielnego Finału nie zabraknie atrakcji dla każdego. Oprócz pięknych i kolorowych stoisk przygotowanych przez Przedszkola Samorządowe z Gminy Ujazd, będziemy mogli odwiedzić stoisko z grami planszowymi, stoisko policji gdzie będą np. alko-gogle, stoisko DKMS, dla pań mamy wizażystkę, a dla dzieci dmuchańce, eurobungee i  wspinaczkę po klatkach . Oprócz tego będzie z nami, Akademia Ciastka, Fit Fabric z Tomaszowa Maz. , Stowarzyszenie rekonstrukcji historycznej Batalion Tomaszów, a dla głodnych wrażeń kulinarnych mamy przepyszny bigos i grochówkę z kuchni polowej.  

Wszystkie szczegóły znajdują się na naszym fanpage’u na facebooku Sztab WOŚP Ujazd.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy 12-go i 13-go stycznia na 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ujeździe.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe