Darmowe zajęcia Zumba @ Gold.

  • 09.01.2019, 18:16 (aktualizacja 09.01.2019, 18:46)
  • ZOla Aleksandra Kołkiewicz
Darmowe zajęcia Zumba @ Gold.
Szkoła Tańca i Ruchu "ZOla" Aleksandra Kołkiewicz serdecznie zapraszam na darmowe zajęcia Zumba @ Gold, które odbędą się 17.01.2019 r. o godz.:17:30 przy ul. Sosnowej 62/70.

Zumba @ Gold to program skierowany do wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej lub ze względu na problemy z nadwagą, stawami czy kręgosłupem mają ograniczone możliwości treningowe. To zajęcia przeznaczone dla osób zaczynających przygodę z Zumbą, dla kobiet w ciąży i Pań, które chciałyby wrócić do formy po porodzie. To również doskonała propozycja dla osób po urazach i zabiegach, chorujących na cukrzycę, nadciśnienie, choroby stawów i dla osób w wieku 50+. Jednym słowem zajęcia te to cudowna alternatywa dla osób chcących żyć aktywnie jednakże mimo różnych etapów życiowych zostali ograniczeni.

Zajęcia oparte są na podobnej formule, co Zumba klasyczna, a podstawowa różnica dotyczy intensywności i tempa oraz bardzo prostych choreografii do rytmów takich jak: merengue, salsa, cumbia, taniec brzucha, tango, flamenco.

Zumba ® Gold wpływa na ogólne zwiększenie siły fizycznej i wydolności, zwiększenie zakresu wykonywanych ruchów oraz uzyskanie, utrzymanie i poprawę elastyczności mięśni.

Korzyści z zajęć:

  • poprawa wydolności układu krążenia

  • ogólne zwiększenie siły fizycznej i wydolności

  • poprawa gęstości tkanki kostnej, zapobieganie osteoporozie

  • poprawa równowagi i koordynacji ruchów,

a w rezultacie szybsze spalanie kalorii, poprawa sylwetki, lepsza kondycja i większa możliwość bezbolesnego wykonywania codziennych zajęć.

Zumba ® Gold to pełniejszy wypoczynek, który pomoże Wam na zmniejszenie depresji i stresu, a jednocześnie pozwoli na podniesienie jakości życia.

 

Zapraszamy serdecznie.

ZOla Aleksandra Kołkiewicz
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe