Darmowe zajęcia Zumba @ Kids.

  • 09.01.2019, 18:33 (aktualizacja 09.01.2019, 18:45)
  • ZOla Aleksandra Kołkiewicz
Darmowe zajęcia Zumba @ Kids.
Szkoła Tańca i Ruchu "ZOla" Aleksandra Kołkiewicz serdecznie zaprasza na darmowe zajęcia Zumba  ® Kids , które odbędą się w dniu 17.01.2019 r. o godz.17:30 przy ul.Sosnowej 62/70.

Zumba ® Kids to Zumba ® Fitness dla dzieci. Podstawowe style taneczne to salsa, cumbia, reggaeton, hip-hop i nie tylko... Zajęcia te zacierają granice pomiedzy fitness'em, a rozrywką. Mali tancerze mają możliwość wkroczenia w świat fitness'u dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze jaka panuje na zajęciach!

Zumba Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć Zumba Kids dzieci uczą się tańca, koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć!

Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba Kids pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

Na zajęciach moga uczestniczyć dzieci w wieku 5-10 lat ( mimo tego umownego przedziału wiekowego mamy w grupach dzieci młodsze (3-4latki), które są śmiałe, otwarte i chętnie uczestniczą w zajęciach).

Korzyści z zajęć:
~ polepszają nastrój i pomagają dzieciom skupić się na nauce.
~ pomagają dzieciom skupić uwagę, planować i nie rozpraszać się.
~ tworzą pozytywne korelacja między sprawnością fizyczną a możliwościami poznawczymi.
~ pomagają w zapobieganiu nadwadze u dzieci.

Nam instruktorom najbardziej zależy aby Nasi podopieczni dobrze się bawili, ćwiczyli, tańczyli, uczyli się oraz dobrze czuli się w Naszej grupie. U Nas nie ma rywalizacji - każdy mały kursant pracuje na własne zdrówko i formę tworząc jedną małą-wielką wspólnotę :)

 

Zapraszamy serdecznie.

ZOla Aleksandra Kołkiewicz
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe