"Rodzinne kolędowanie za Pilicą" w Miejskim Centrum Kultury, filia Dzielnicowy Ośrodek Kultury

  • 10.01.2019, 15:22 (aktualizacja 10.01.2019, 16:40)
  • Joanna Sztymelska
"Rodzinne kolędowanie za Pilicą" w Miejskim Centrum Kultury, filia Dzielnicowy Ośrodek Kultury
We wtorek, 9 stycznia 2019 roku, w Miejskim Centrum Kultury, filia Dzielnicowy Ośrodek Kultury w Tomaszowie Mazowieckim odbył się koncert pt. "Rodzinne kolędowanie za Pilicą".

Zaproszonych gości, wśród których była Anna Zwardoń, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, powitała Ewa Biazik, kierownik filii DOK.

 

 

Na scenie wystąpili: Schola "Marcinki" działająca przy parafii św. Marcina w Tomaszowie pod kierunkiem Izabeli Dembińskiej, wokaliści z MCK-u ze swoimi bliskimi, którzy na co dzień pracują i kształcą swoje głosy pod kierunkiem Beaty Niedzielskiej i Rodzinny Zespół Wokalny z Bukowca nad Pilicą z kierownikiem artystycznym, Włodzimierzem Gliszczyńskim.  Członków zespołu po koncercie przedstawiła Ewa Biazik, która w zespole także śpiewa, a w skład zespołu wchodzą członkowie jej rodziny: kuzynki, ciocie, wujek i inni członkowie rodziny. 

Jak zawsze impreza zorganizowana przez filię DOK cieszyła się dużym powodzeniem i publiczność dopisała. Byli to w większości mieszkańcy dzielnicy Białobrzegi. Już wchodząc do sali DOK-u każdy czuł atmosferę świąteczną i zimową, tak pięknie udekorowana była sala: śnieg, sanki, choinki i migające kolorowe lampki. Wszystkich wykonawców słuchacze nagradzali gromkimi brawami i domagali się bisów, na co wykonawcy chętnie zgadzali się. 
 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe