×

TKKF: Ważne zwycięstwo Polskór. Lechia postraszyła TOM-Stone

  • 11.01.2019, 16:17 (aktualizacja 16.01.2019 18:08)
  • Bartłomiej Grzywacz
TKKF: Ważne zwycięstwo Polskór. Lechia postraszyła TOM-Stone
Pierwsza runda rywalizacji 49. Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM” powoli dobiega końca. Liderzy nie zwalniają jednak tempa i w siódmej kolejce gier odnieśli swoje kolejne zwycięstwa

W hitowym meczu kolejki drugi w  tabeli Polskór zmierzył się z trzecim Volley Żelazny.  Dla tych drugich, był to ważny mecz w kontekście walki o tytuł, gdyż  zespół Volley obecnie ma dwie porażki, oraz jeden mecz rozegrany więcej od swoich rywali.

obuwie dla dzieci
obuwie dla dzieci
obuwie dla dzieci

Pierwszy set padł łupem POLSKÓR. Odsłona zakończyła się wynikiem 25:20. W drugim secie padł taki sam wynik, jednak tym razem w lepszych nastrojach byli gracze Volley Żelazny.

Decydująca partią toczyła się pod dyktando siatkarzy Polskór, którzy wynikiem 15:10 w secie oraz w całym meczu 2:1 zakończyli tą  rywalizację szóstą wygraną w sezonie.

Drugi z głównych kandydatów do wygranej, a obecnie lider Tom Stone,  rywalizował z czwartymi w tabeli juniorami Lechii. Pierwszy set dostarczył nam wielu emocji i zakończył się grą na przewagi. Górą w nim okazał się TOM-STONE, który zwyciężył w partii 26:24.

Set numer dwa nie dostarczył nam już aż tylu emocji. Faworyci wygrali partię 25:22 i zakończyli pojedynek zwycięstwem 2:0.

Szósty w tabeli Kruszmaks zmierzył się piątym Team – Rzeczyca. Pierwsza odsłona tej rywalizacji zakończyła się wynikiem 27:25. W drugiej niżej notowani siatkarze dopełnili dzieła wygrywając tą część meczu  25:22. Kruszmaks dzięki zwycięstwu awansował na czwarte miejsce w klasyfikacji zespołem.. Team Rzeczyca zanotowała spadek na siódmą lokatę.

Ostatnia tj. dziewiąta tabeli Lechia Kadet w mijającym tygodniu rywalizowała  z siódmym zespołem A Volley – Olimp. Mecz zakończył się po dwóch setach, w którym górą okazali się siatkarze Lechii (26:24; 25:12).

Kolejna runda gier już w najbliższy poniedziałek 14 stycznia od godziny 19.00. Rozgrywki prowadzone są w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (Gastronomik).

 

Bartłomiej Grzywacz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe