Przedszkolaki z pasowaniem

  • 15.01.2019, 08:41
  • Mariusz Strzepek
Przedszkolaki z pasowaniem
11 stycznia 2019 w Przedszkolu nr 8 odbyła się pierwsza uroczystość przedszkolna dzieci, które w tym roku szkolnym rozpoczęły edukację w placówce. Pasowanie na przedszkolaka było ogromnym przeżyciem dla dzieci, ale trzymały się naprawdę dzielnie.

Zanim złożyły przysięgę wykonały wiele zadań, zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne oraz pochwaliły się wiedzą na temat otaczającego je świata. Za swe wspaniałe występy otrzymały od zaproszonych gości gromkie brawa. Po części artystycznej pani dyrektor Izabela Śliwińska zaczarowanym piórkiem dokonała aktu pasowania.

Każde dziecko w nagrodę dostało kolorowy dyplom i medal upamiętniający to wydarzenie. Uwieńczeniem święta w grupie Misie był wspaniały i pyszny tort ufundowany przez rodziców.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze i na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków i ich rodziców. Uroczystość przygotowały panie pracujące w najmłodszej grupie: mgr Aneta Batorska, mgr Marta Wojtaszewska, Danuta Wochniak i Renata Stachecka.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe