Polonusem do Warszawy

  • 16.01.2019, 17:31
  • Mariusz Strzepek
Polonusem do Warszawy
Polonus otwiera nową linię z Warszawy do Tomaszowa Mazowieckiego! 4 nowe kursy z Warszawy – Babsk - Rawa Mazowiecka - Tomaszów Mazowiecki

Polonus – narodowy przewoźnik autokarowy, lider sieci „Polonus Partner” – z przyjemnością informuje, że już 21 stycznia zostaje uruchomiona nowa linia krajowa łącząca Warszawę z Tomaszowem Mazowieckim, przebiegająca przez Babsk i Rawę Mazowiecką. W ramach nowego połączenia będą odbywały się cztery kursy dziennie. Bilety w niezwykle atrakcyjnych i dynamicznych cenach zaczynających się już od 15 zł dostępne są w sprzedaży na stronie pkspolonus.pl oraz PolonusPartner.pl.

Nowy rok rozpoczynamy od rozbudowy naszej siatki połączeń krajowych. Cieszę się, że już w pierwszej połowie stycznia mogę Państwa poinformować o uruchomieniu nowej linii łączącej Warszawę z Tomaszowem Mazowieckim. Jest to odpowiedź na liczne głosy naszych pasażerów, którzy zgłaszali potrzebę utworzenia komfortowego połączenia autokarowego z dogodnym rozkładem jazdy. Startujemy już 21 stycznia z 4 nowymi kursami i niezwykle atrakcyjnymi, dynamicznymi cenami biletów! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

 W ramach nowej linii autokary ze stolicy do Tomaszowa Mazowieckiego będą odjeżdżać cztery razy dziennie. Podróż rozpoczynać się będzie na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godz. 7.30, 12.45, 16.15 oraz 18.00. Czas podróży wynosi 1:45 godz. Kursy powrotne z Tomaszowa Mazowieckiego będą odjeżdżał o godz. 5.42, 9.32, 15.42 oraz 18.22, by dotrzeć do Warszawy o godz. 7.30, 11.20, 17.30 oraz 20.10.

 Najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy do obsługi tej trasy przeznacza komfortowe, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane fotele czy gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu oraz usługi geolokalizacji. Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

 Równolegle, tak na kursach Polonusa, jak i tych z oferty ‘Polonus Partner’ honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26 roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest nowy program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tom
Tom 16.01.2019, 23:47
Teraz czekamy na połączenia Tomaszów Mazowiecki – Łódź Kaliska (z tego dworca odjeżdżają wszystkie autobusy dalekobieżne po kraju i zagranicę). Obecne połączenia autobusów i busów w okolice dworca Łodzi Fabrycznej to jest masakra (żadnych warunków dla pasażerów).
Jak dla PKS Tomaszów Maz., są nieopłacalne to może w to miejsce wejdzie inny przewoźnik.
WuPe
WuPe 16.01.2019, 22:14
Dziwne, że im się opłaca. Niemniej pozostaje się cieszyć. Szkoda, że połączenia PKP do Warszawy nie są tak rozbudowane jak jeszcze niedawno. W trochę ponad godzinę można było dojechać do centrum stolicy w niezwykle komfortowych warunkach z wyprostowanymi nogami, co niestety nie zdarza się w autobusach. Jeszcze tylko, żeby nasze MZK stanęło na wysokości i uwzględniło przyjazdy/odjazdy komunikacji krajowej z przyjazdami/odjazdami z dworca.

Pozostałe