Jakie akcesoria do telewizora?

  • 18.01.2019, 16:02
  • Mariusz Strzepek
Jakie akcesoria do telewizora?
Sam zakup wysokiej klasy telewizora wcale nie przesądza o tym, że w Twych czterech kątach urządzisz sobie prawdziwe kino domowe. By zwiększyć jakość odbieranego obrazu i wydobywającego się z odbiornika dźwięku, przyda się zainwestować w solidne oraz bardzo praktyczne akcesoria telewizyjne. Które z popularnych gadżetów naprawdę są warte inwestycji? Zajrzyj w dalsze fragmenty.

Soundbary

Standardowy głośnik Twego odbiornika jest OK, ale nic ponadto? Nie rezygnuj z oglądania swych ulubionych programów z efektem boom – rozważ zakup profesjonalnych soundbarów. Jest to świetny wariant w niewielkich lokalach mieszkalnych, w których nie ma aż tyle wolnej przestrzeni do zagospodarowania, aby można było postawić klasyczne kino domowe zajmujące jednak z reguły trochę miejsca. Soundbarów jest natomiast tak wiele, że bez problemu da się wybrać coś na miarę kieszeni każdego zainteresowanego. Wystarczy przejrzeć atrakcyjną ofertę znanego serwisu dystrybuującego sprzęt RTV – Net-s.pl.

Uchwyt

Niby żaden bajer, a jednak – w przypadku lokatorów chcących zaoszczędzić powierzchnię salonową, uchwyt telewizorowy jak najbardziej okaże się przydatnym elementem. Pozwala przenieść odbiornik z poziomu półki czy szafki RTV na ścianę. Nie tylko jest to praktyczny trik pozwalający przede wszystkim na redukcję zajmowanej przestrzeni, ale i poprawiający wygląd pomieszczenia, które prezentuje się dużo bardziej luksusowo i nowocześnie. Zyskujesz miejsce na większą ilość mebli oraz nie musisz martwić się o to, jak „przyozdobić” puste ściany w pokoju. Zanim zainwestujemy w jakikolwiek uchwyt, koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę na jeden aspekt, a mianowicie konkretny rozmiar VESA, który odnosi się do precyzyjnego rozstawu otworów montażowych w obudowie.

Konsole

Na rynku są dziś wyjątkowo powszechne konsole Xbox oraz PlayStation i co ciekawe, coraz częściej ich użytkownikami okazują się nie tyle dzieci czy młodzież, ale dorośli. To znakomity bajer dla prawdziwych gadżeciarzy pozwalający na stworzenie wielkiego centrum rozrywki we własnym domowym zaciszu. Szeroką gamę konsoli proponuje wspomniany już sklep Net-s.pl, za pośrednictwem którego można porównać najmodniejsze dziś produkty. Dzięki podłączeniu konsoli do odbiornika telewizyjnego można natomiast nie tylko uciec w świat wirtualnych przygód fundowanych przez gry, ale także oglądać na wielkim ekranie zdjęcia z wakacji, robić seanse filmowe, czy surfować w sieci.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe