Drobne ważne sprawy

  • 19.01.2019, 20:41
  • Mariusz Strzępek
Drobne ważne sprawy
Często spotykam się z krytyką łączenia przeze mnie funkcji radnego Rady Powiatu z prowadzeniem portalu NaszTomaszow.pl. Poniżej dwa przykłady na to, że może to przynieść trochę korzyści. Kilka tygodni temu publikowaliśmy dwa listy naszych czytelników. Jeden z nich dotyczył zapchanego odpływu kanalizacji deszczowej przy ulicy Jana Pawła II, drugi uszkodzonej ławki przy ul. Św. Antoniego. Obie sprawy udało się załatwić dzięki portalowo - samorządowej interwencji. Są to z pozoru drobne tematy ale dokuczającego na co dzień mieszkańcom. Jeśli spotykacie się z podobnymi piszcie na adres mailowy redakcji, postaram się pomóc je jakoś załatwić. Zachęcam też do zapoznania się z moimi interpalacjemi i odpowiedziami na nie, jakie udzielił Zarząd Dróg Powiatowych

<>

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 22.01.2019, 09:26
Ta ławka nadal jest popsuta proszę się przejść i zobaczyć Panie Mariuszu
whistle baby
whistle baby 22.01.2019, 13:37
Nie jest popsuta, tylko śliska od jakiegoś mchu, glona, czegoś takiego. Coś zaczyna na niej rosnąć. Ale sama klepka została dołożona i przymocowana. Jeśli nie popsułeś sam teraz. Ja ją oglądam co tydzień i tydzień temu była cała.

Nikt tam nie siada, dlatego czymś to drewno obrasta. Gdyby było choćby minimalne tarcie to byłoby ok.
U lokowanie ławki w tym miejscu jest bez sensu, no ale to decyzja kogoś sprzed 10 lat.

Oni to co mogli, zrobili, Panu Radnemu serdecznie dziękuję za interwencje. Jest właściwie teraz w Tomaszowie tak, że jeśli chce się coś z takich drobniejszych spraw załatwić to jest tylko jedno medium i jeden samorządowiec.

Chwała mu za to!

Pozostałe