Pożyczki w Norwegii - dowiedz się o nich więcej!

  • 28.01.2019, 20:35
  • Materiał zewnętrzny
Pożyczki w Norwegii -  dowiedz się o nich więcej!
Rynek pożyczek w Norwegii jest równie rozbudowany jak w Polsce. Pożyczki w Skandynawii są łatwo dostępne, a ich wysokość może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dowiedz się więcej na temat pożyczania gotówki w Norwegii na LånePengerPrivat.com.
  1. Prywatne pożyczki dostępne od ręki
  2. Pożyczki bez zabezpieczeń
  3. Pożyczki bez dokumentowania dochodów

 

Na LånePengerPrivat.com znajdzie się oferty, dzięki którym rynek pożyczkowy w Norwegii jest uznawany za jeden z najatrakcyjniejszych na świecie. Zobowiązania są udzielane szybko i bez zbędnych formalności, a ich kwoty są niejednokrotnie o wiele wyższe niż w Polsce. Co warto wiedzieć o pożyczkach prywatnych w Norwegii?

 

Prywatne pożyczki dostępne od ręki

Aby pożyczyć pieniądze na LånePengerPrivat.com, wystarczy złożyć wniosek i zaczekać na jego akceptację. Gotówka jest wypłacana jeszcze tego samego dnia, dzięki czemu przelew dociera na konto pożyczkobiorcy szybciej niż w przypadku pożyczek bankowych. Co ważne, pożyczkę spłaca się w ratach, dzięki czemu jej zaciągnięcie stanowi mniejsze obciążenie dla domowego budżetu. Atutem jest możliwość złożenia wniosku o pożyczkę online, co przyśpiesza całą procedurę oraz wypłatę pieniędzy.

Gotówkę pożycza się na dowolny cel bez względu na wysokość kwoty, o którą się wnioskuje. Pożyczkę można przeznaczyć zarówno na cele konsumpcyjne i opłacenie rachunków, jak i wydać je na edukację dziecka lub wakacyjny wyjazd.

 

Pożyczki bez zabezpieczeń

Rynek pożyczkowy w Norwegii dopuszcza możliwość udzielania pożyczek prywatnych bez żadnych zabezpieczeń. Pieniądze są wypłacane bez obowiązku przestawiania poręczycieli, ustanawiania hipoteki lub podpisywania weksli in blanco. Brak zabezpieczeń wpływa jednak na stopę oprocentowania pożyczek prywatnych. Jest ono wyższe, gdyż pożyczkodawca ponosi większe ryzyko, że klient zaprzestanie spłaty zobowiązania. Ze względu na brak zabezpieczeń oprocentowanie jest podnoszone nawet o kilkanaście procent.

 

Pożyczki bez dokumentowania dochodów

Pożyczki prywatne w Norwegii są udzielane bez dokumentowania dochodów, co oznacza, że można je uzyskać bez zaświadczenia o dochodach od pracodawcy. Pożyczki tego typu bez trudu otrzymają freelancerzy, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, a także nieposiadające zatrudnienia i utrzymujące się z zasiłków oraz pomocy rodziny. Pożyczkobiorca samodzielnie ocenia, czy posiada wystarczające dochody, by zwrócić pożyczkę w terminie, dlatego nie wymaga się od niego potwierdzenia wysokości comiesięcznych wpływów na konto.

Materiał zewnętrzny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe