Włamywacz z zarzutami

  • 29.01.2019, 21:38
  • Mariusz Strzepek
Włamywacz z zarzutami
Mundurowi z Komisariatu Policji w Rokicinach ustalili i zatrzymali 41-letniego sprawcę włamań jakich dopuścił się na terenie gminie Ujazd. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Tego rodzaju przestępstwa zagrożone są karą do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz sąd zadecyduje o jego dalszym losie.

25 stycznia 2019 roku mundurowi z Komisariatu Policji w Rokicinach otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, iż nieznany sprawca włamał się do obiektu handlowego w Ujeździe.  Łupem włamywacza padło 800 złotych.

Rokicińscy policjanci natychmiast przystąpili do skrupulatnego zbierania materiału dowodowego, który pozwoli wykryć sprawcę przestępstwa. W trakcie prowadzonych działań, zabezpieczyli jako dowód w sprawie również nagranie z kamery monitoringu znajdującego się w miejscu działania sprawcy.

W trakcie szczegółowych oględzin mając dobre rozpoznanie osobowe wśród osób, które miały już wcześniejszy konflikt z prawem rozpoznali uwiecznionego na nagraniu mężczyznę.

Natychmiast pojechali do jego domu, lecz go nie zastali. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali kompletnie zaskoczonego 41-latka na terenie gminy Ujazd . Mężczyzna był nietrzeźwy.

Policjanci ustalili, iż był sprawcą również włamania do prywatnego garażu 19 stycznia br. gdzie ukradł elektronarzędzia o wartości ponad 1700 zł. Po wytrzeźwieniu amator cudzej własności usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe