Znamy wyniki I etapu Olimpiady Wiedzy o ubezpieczeniach społecznych

  • 27.01.2019, 09:48 (aktualizacja 02.02.2019, 02:15)
  • Mariusz Strzepek
Znamy wyniki I etapu Olimpiady Wiedzy o ubezpieczeniach społecznych
27 listopada 2018 r. wystartował I etap Olimpiady Wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. W województwie łódzkim do zmagań olimpijskich przystąpiło 3320 uczniów z 62 szkół.

Dziś znamy już wyniki I etapu i wiemy, z kim spotkamy się w marcu w czasie II etapu wojewódzkiego. Wśród szkół, którymi opiekuje się tomaszowski Oddział ZUS największą i jednocześnie maksymalną liczbę 60 punktów zdobyli uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych z Radomska.

Z terenu naszego miasta najlepsi, z wynikiem 58 punktów, okazali się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, znanego wszystkim jako „gastronomik”. Tuż za nimi z wynikiem gorszym o jeden punkt znaleźli się zeszłoroczni finaliści – uczniowie z II Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Mazowieckim.

W II etapie swoją wiedzę sprawdzą również uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Mazowieckim, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Opocznie, Zespołu Szkół ponadgimnazjalnych w Rawie Mazowieckiej i ZSP Nr 3 w Skierniewicach. Ogółem na dwudziestu półfinalistów – siedem szkół to podopieczni tomaszowskiego Oddziału.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

 

[reklama]

 

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe