Poszukiwana właścicielka kurtki

  • 29.01.2019, 13:07 (aktualizacja 04.02.2019, 07:46)
  • Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim
Poszukiwana właścicielka kurtki
24 stycznia 2019 roku w rejonie ulicy Polnej na terenie Tomaszowa Mazowieckiego mundurowi z tomaszowskiej komendy zabezpieczyli kurtkę damską koloru czarnego wraz z szalikiem typu ,,komin".

Osoby które utraciły wymienioną odzież, proszone są o kontakt osobisty z prowadzącą postępowanie w przedmiotowej sprawie tj. asp. sztab. Renata Wódzka (KPP Tomaszów Maz. ul. W. Panfil 44, pok. 241 w godzinach 08:00 - 14:00) lub o kontakt telefoniczny pod numerem 44 726 10 46

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

asd
asd 01.02.2019, 07:17
A może na kurtce były ślady nasienia/krwi i policja podejrzewa gwałt? Myślę, że bez powodu, nie szukają właścicielki kurtki. Na pewno na podstawie tej rzeczy policja podejrzewa popełnienie przestępstwa, myślcie trochę.
kate
kate 01.02.2019, 17:07
doslownie o tym samym pomyslalam...... ewentualnie o znalezionych narkotykach w wyzej wymienionej kurtce!
Mordy dra nieateakcyjne, które boją się zniesienie przymusu wiązania się…
Mordy dra nieateakcyjne, które boją się zniesienie przymusu wiązania się z nimi. 01.02.2019, 19:54
Przeleciał ją na trawniku, teraz przyjdzie po kurtkę na Policję :))

Ale przy okazji, chciałbym wyrazić solidarność z prof. Stefanem Niesiołowskim. Jego sprawa ma przynajmniej dwa wymiary. 1. Jeśli doszko do korupcji, powinien być oczywiście ścigany natomiast 2. Samo korzystanie z płatnego seksu nie jest niczym złym. Nie petajcie ludzi w związki bez uczuć, z powodów mieszkaniowych.
Jeśli nie ma streczycielstwa to stowka-trzy podarku dla kobiety, nie jest niczym złym.
Z jakiego powodu 70latek nie ma prawa puknac 25-30 letniej laleczki jeśli ta nie widzi w tym też żadnego problemu?


To samo jeśli chodzi o księży - oczywiście że powinni mieć prawo.
Ricki tiki
Ricki tiki 31.01.2019, 20:56
Durny artykuł. Może ktoś sobie chciał przewietrzyc kurtkę. Ciekawe czy DNA zebrano może tak znajdą właścicielkę:))
Tomaszowianin
Tomaszowianin 31.01.2019, 20:50
O zostawionej kurtce piszecie a o bankomacie wysadzonym brak informacji. Niezła segregacja informacji miejskich
Śmierdze naftalina i dobrze mi z fym
Śmierdze naftalina i dobrze mi z fym 01.02.2019, 04:27
By nieninstruowac. Tak jak przy samobójstwach.. To jest zawsze odpowiedzialność. Nic nie jest bez konsekwencji.

Ale też ją odczytuje te decyzję tak, by nie pogłębiać niechęci do łodziaków, którzy nam ten bankomat rozbili.

W Łodzi mówia o nas tak jak Kopacz, że jesteśmy "smiesznie nieaktualni, smierdzimy nftaliną'" Myśleli, że w takim Tomaszóku To pójdzie jak z płatka.

Że co? Że te tomaszowskim bankomaty to z drewna są zrobione? W Biedronce nawet szyba nie pękła.

Także no cóż, otwoz sobie choćby bloga, zacznij na serio odnosić się do rzeczywistosci, zobaczysz jak to jest... Z 10 lat nie śpię normalnie, mimo, że nikomu nie grozę, nic nie insynuuje, gdy wychodzę z domu to staram się zachowywać tak jak dana większość. oczekuję. Niestety, ale tak.

Do władzy doszedł reprezentujący mnie Rząd, to nawet pisanie sobie w internecie jest groźne.
Dość ciamciaramcia w Plicji.
Dość ciamciaramcia w Plicji. 31.01.2019, 17:50
Kurtkę zawiesić na zywoplocie i nie marnować naszych podatków. Zlodzijstwa nie chce wam się ganiac, kurtki zbieracie. Baba pewnie patrolu była...

Policja to nie biuro rzeczy znalezionych.
T-Mobile nie działa z powodu pożaru na warszawskim Annopolu
T-Mobile nie działa z powodu pożaru na warszawskim Annopolu 31.01.2019, 17:47
Dziś spłonęła (przynajmniej na jeden dzień), sieć z T-Mobile w Polsce. Do południa w ogóle nie można było sie dodzwonić, a call center nie działa nawet teraz.

Jak mało potrzeba by zdestabilozowac infrastrukturę w Polsce.

Nigdy tego nie zrobię, gdybym miał takie myśli to nie rozpisywalbym się na publicznych forach.

Twierdzili, że mają najlepsza infrastrukturę w Polsce, a wystarczy pożar w magazynie obok i wszystko stoi. W całej Polsce. Jaja.

Pozostałe