Zima znów zaskoczyła drogowców?

  • 4.02.2019, 07:51 (aktualizacja 04.02.2019 07:55)
  • Mariusz Strzepek
Zima znów zaskoczyła drogowców?
Zapewne nie tyle zaskoczyła, co nie nadążają odśnieżać. Pługi śnieżne jeżdżą ulicami miasta, jednak nie zwalniają nas one od zachowania szczególnej ostrożności. Dzisiaj w godzinach porannych doszło do kolizji na rondzie przy ul. Legionów. Zderzyły się dwie ciężarówki.

<>

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marta
Marta 5.02.2019, 17:51
Sciema. Wcale sie nie zderzyly zadne ciezarowki... Kto to wogole pisze
Janek
Janek 4.02.2019, 22:03
Ale brednie piszecie .... jedno o smogu drugie o hotelu czwarte o nie uczciwych firmach transportowych... zero jakiejkolwiek spójności. Prawda jest taka, że w tym roku w Tomaszowie mają w *** odśnieżanie ... bo po co jak zaraz śnieg stopnieje. Chore to jest co się dzieje. A jeżeli chodzi o SMOG to poczytajcie sobie ile emituje ciężarówka smogu a ile wasze wspaniałe kopciuchy w domach, i co byście żarli gdyby nie te ciężarówki
klkkjhi
klkkjhi 4.02.2019, 19:43
ja w tym roku nie widziałem żadnych pługów w tomaszowie co by odśnieżały i sypały piachem
FoX
FoX 4.02.2019, 17:00
"W poniedziałek rano, z powodu obfitych opadów śniegu, na drogach zrobiło się bardzo ślisko, doszło do kolizji, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Najpoważniejsze zdarzenie miało miejsce w al. Piłsudskiego, gdzie samochód ciężarowy nie zahamował i otarł się o pomnik Legionistów. " To w końcu jak to było ?
Patryk
Patryk 4.02.2019, 16:32
Ta cała redakcja to pisze jakieś brednie, nie wiedzą co już pisać i wciskają ludziom kit. Nie zderzyły się 2 ciężarówki, tylko druga przyjechała do przepompowania ścieków, tyle w temacie.
Ladybird
Ladybird 4.02.2019, 11:40
Ten, kto jeździ pługiem wie, że ok. 11.00 będzie już po śniegu. Po co marnować paliwo i potęgować smog. Siły natury w służbie człowieka. Idzie Wiosna (Pana Biedronki).
Ola
Ola 4.02.2019, 19:00
Okropny smog od wczoraj jest i samochody nie powinny wjeżdzać do miasta, to co dzieje się na ulicach w godzinach szczytu przekracza wszelkie normy przyzwoitości. Opary spalin jak z tysięcy cygar a ciężkie chmury przytrzymują to mieszkańcom do wdychania, okrropność!
AK-47
AK-47 5.02.2019, 19:46
Rozumiem, że Pani zaopatrzenie rowerem robi?....
Proper
Proper 5.02.2019, 19:33
Samochody nie powinny wjeżdżać do miasta? Chyba nie wiesz co piszesz kobieto. Sam pomysł zakazu jest dla mnie załamujący o czym Ty myślisz,że tak zapytam?
.
. 5.02.2019, 03:19
Zgadzam sie z Tobą.
.
. 4.02.2019, 11:32
Weź się teraz w takim śniegu, w nocy w mrozie grzeb przy tym aucie.
Pracodawca pewnie za hotel ne zwróci, to pwnie spał w tej kabinie. A że auto stukniete, to ogrzewania nie mógł uruchomić :(

Te firmy transportowe coraz częściej na wsiach za stodoła prowadzą. Na "mojej" wsi też jest jedną. Wątpię że taki buraczek, zwróci kierowcy 300-400 zł w hotelu w Tomaszowie. Na pewno było spanie w kabinie.

Przez telefon mu powiezia, że odwilż jest, więc da radę..
Kierowca - jedna z gorszych prac w dzisiejszej gospodarce.
Kierowca - jedna z gorszych prac w dzisiejszej gospodarce. 4.02.2019, 11:26
Na YT jet vlog łodziaka, który jezdzi busem w frme transportowej. M a s a k r a :(

Chociaż on tam się cieszy, ja go oglądam z przerażeniem jest 10 lat młodszy ode mnie i nie ma połowy górnych zębów... To nie po bijatyce. Po prostu próchnica.

Gdy jape zamyka albo mówi gdy kamera jest z innej strony, to nawet do rzeczy, dość ułożony chłopak. Ale zeby to jest jakiś dramat.

I teraz tak: siodemke zarabia miesięcznie i nie ma na dentyste?

Tak. Nie ma. CZASU.

Życie gorsze od szczura, który jest przynajmniej wolny.
...)
...) 4.02.2019, 09:50
niby zawodowcy a nie potrafią jeździć w takich warunkach
Robfisz
Robfisz 4.02.2019, 14:43
Na niby to pracuja sluzby drogowe
Tobiasz
Tobiasz 4.02.2019, 10:47
Wydaje mi sie ze nigdy nie jechales/aś zestawem i nie masz zielonego pojecia jak taki duzy samchod zachowuje sie w trudnych warunkach
...)
...) 5.02.2019, 12:05
no raczej nie wiedzą jak się zachowuje taki zestaw ci na zdjęciu
.
. 4.02.2019, 11:17
Nie jechałem, jeździć nie będę, choćbym trawę miał zrec czy za długi w więzieniu siedzieć.

Lansowana od mniej więcej 10 lat praca kierowcy TIRa to jest praca niewolnika, którego pozbawia się szans na cokolwiek innego jak siedzenie za tym kółkiem i spanie w samochodzie w zasadzie do konca zawodowego życia. A biorąc pod uwagę poziom stresu w tej robcie, to pewnie mniejszość emerytury dozywa, więc do końca każdego życia.

Czy to za 7 czy 70 tysięcy miesięcznie nigdy bym nie chciał tak pracować. Praca nie jest sensem życia, a w tym zawodzie wszystko jest jej podporządkowane. Zaopatrujemy Europe tańsza polska żywnością, za pomocą niewolników w TIRach i cieszymy się, że jesteśmy liderem w usługach transportowych. Żenujące. Jesteśmy liderem bo mało kto na zachodzie chce tak pracować.
Ja
Ja 4.02.2019, 08:45
Gdzie tam ślady po plugu
A gdzie
A gdzie 4.02.2019, 12:38
włączony "kogut" na pługu?
Ja nie widzę, ale wydaje mi się, że powinien być.

Pozostałe