Ludzie listy piszą: odrobinę ciszej panowie!

  • 04.02.2019, 08:14 (aktualizacja 04.02.2019, 08:20)
  • Mariusz Strzepek
Ludzie listy piszą: odrobinę ciszej panowie!
O 5 rano zostaliśmy dziś wybudzeni warkotem odśnieżarki spalinowej i bluźnierstwami kierowanymi do siebie nawzajem przez dwóch pracowników SM Przodownik. Niby odśnieżać trzeba, ale....

Niniejszym chciałbym zapytać czy taka sytuacja będzie się powtarzać zawsze gdy spadnie śnieg?

Sprzęt jest stosunkowo nowy na polskim rynku, część Polaków zachłystuje się tymi nowinkami, niemniej jest zwyczajne naruszenie ciszy nocnej.

Serdecznie proszę administracje spółdzielni o przemyślenie sprawy, w przeciwnym razie gdy sytuacja będzie się powtarzać będziemy zmuszeni po prostu wezwać policje.

Zależy nam na ugodowym załatwieniu sprawy.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Autor listu
Autor listu 04.02.2019, 08:52
Sytuacja miala miejsce o 5 rano. Nie po 6 a o piatej.

Zobaczymy jeszcze jak zinterpretuje to policja, ale to nastepnym razem.

Apeluje o nie wlaczanie halasliwych urzadzen w gdzinach ciszy nocnej. 30 lat odsniezano tu lopata, teraz to samo osiedle nie potrafi odsniezyc urzadzeniem spalinowym, zaczynajac godzine pozniej?
...)
...) 05.02.2019, 12:14
ale przyznasz, że lepiej iść do pracy rano po odśnieżonym niż ślizgać się i bluźnić, że nieodśnieżone. Ten pracownik nie odśnieża tylko przed tym blokiem, musi gdzieś zacząć żeby zdążyć zrobić to co do niego należy.
.
. 13.02.2019, 10:46
O 5 rano? To raz, a dwa te elektronarzędzia są po prostu nadużywane. Te bloki stoją tu 35 lat, jeszcze nigdy się nie wywrocilem. To co wczesnej dawali radę po cichu, teraz są jacyś słabsi.

Odśnieżanie to owinna też być możliwość opracowania długu. Łopata i zwyczajne przerzucanie śniegu. Po cichu.

Dzisiaj typa widziałem z dmuchawa do lisci, bo lekko sniezek popadal. Jeszcze mi tu nie warkotal, więc mam nadzieję, że to nie z powodu śniegu, a przenosił po prostu gdzieś.
lokatorka
lokatorka 04.02.2019, 16:42
godzinę pózniej też ludzie śpią, u mnie w bloku wybudzenia są od 9ej do poludnia, większośc ludzi do roboty nie chodzi i chce wypocząć po maratonie serialowym poprzedniego dnia
Robert
Robert 16.02.2019, 13:41
Nowobogacka się odezwała co śpi do południa a i z głową nie bardzo skoro zalicza codziennie maratony serialowe w tv głównego ścieku
.
. 16.02.2019, 12:24
@lokatorka, a jakis stragan masz na rynku z michem czy rajstopy? I zazdroscisz ludziom dookola, ze o 15 razem moga sobie obiad zjesc, a ty od switu do zmierzchu tyrka? I "tylko podatki na nich placisz" :)) Trzeba sie moze bylo troche w szkole uczyc. A przede wszystkim nie oczekiwac, ze z chlopatwa, z roboli przeskoczy sie w jednym pokoleniu do inteligencji.

Prostaczka jestes, tak jak twoi rodzice. Gdybys sie urodzila tak w 1950-60 roku, szanse na awans spoleczny moglabys miec. Teraz mozesz sobie tylko pomarzyc. Handlaro.

Na studiach pracowalem u takiej pani, juz mnie tak znudzila tym narzekaniem, ze po prostu ktoregos dnia z dnia na dzien jej nie przyszedlem. Kurtki skorzane sprzedawalem. Ze sto razy do mnie dzwonila. Tyle mialem nieodebranych. Rzucala sie ze mi dyscyplinarke wystawi :)) W umowie o dzielo, hahahaha :)) To sa przedsiebiorcy, sol ziemi tej. Buraki zazwyczaj.
Miłosz Miłek
Miłosz Miłek 05.02.2019, 08:45
nikt cie chyba dawno po boberku nie czochrał, co? Stąd pretensje do całego świata? Tylko ty pracujesz i tylko ty to wszystko utrzymujesz.

Pozostałe