Spotkanie z Jasiem i Małgosią

  • 05.02.2019, 19:08
  • Mariusz Strzepek
Spotkanie z Jasiem i Małgosią
Dzień Otwarty w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2

W sobotę 2 lutego odbył się Dzień Otwarty w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim. Rodzice wraz z przyszłymi przedszkolakami i uczniami mieli okazję uczestniczyć zarówno w zajęciach przeprowadzonych w Szkole Podstawowej nr 12 jak i w Przedszkolu nr 7.

Rodzice i ich pociechy obejrzeli, osadzone w nietypowej scenerii, przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia” przygotowane przez szkolny zespół teatralny ,,Gadu-gadu”. Warto nadmienić, że unoszący się zapach pieczonych pierników i tych zawieszonych na choinkach, podkreślał bajkowy charakter szkoły w tym dniu.

Dzieci miały również okazję zobaczyć nietypowe zajęcia otwarte na pływalni oraz uczestniczyć w różnorodnych zajęciach plastycznych, sprawnościowych, matematyczno- logicznych, językowych w SP 12 oraz w zajęciach rozwijających kreatywność w Przedszkolu nr 7.

Tego dnia odbył się również niezapomniany bal z Jasiem i Małgosią, po którym miał miejsce słodki poczęstunek. Na zakończenie dzieci obejrzały prezentację multimedialną promującą szkołę. Dodatkową atrakcją były pamiątkowe zdjęcia z fotobudki i upominki w postaci pierniczka w kształcie tarczy szkoły.

 

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe