Popołudnie z planszówką w Szkole Podstawowej nr 3

  • 05.02.2019, 19:28 (aktualizacja 10.02.2019, 23:10)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim
Popołudnie z planszówką w Szkole Podstawowej nr 3
W czwartek 31 stycznia 2019 roku, w Szkole Podstawowej nr 3 m. Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim, po lekcjach uczniowie i ich rodzice mieli możliwość rozegrania kilku partii coraz popularniejszych gier planszowych.

Uczniowie przynieśli swoje ulubione gry i uczyli kolegów i koleżanki oraz nauczycieli zasad rozgrywek. Planszówki to wspaniały sposób na naukę przez zabawę. Wiele gier dostępnych na polskim rynku poszerza wiedzę z różnych dziedzin, od historii i literatury  począwszy, przez geografię, ekonomię, astronomię, chemię.... można tu wymienić różne obszary ludzkiej działalności.

Wspólne spędzanie czasu oderwało wszystkich od komputerów  i smartfonów, pozwoliło na zachowania fair play, integrowało dzieci najmłodsze z uczniami klas siódmych i ósmych, dało wiele radości. Szczególnie miła była obecność kilkorga rodziców.

To pierwsza impreza z cyklu spotkań z planszówką. 

Następne, zorganizowane zostanie wspólnie z grupą  miłośników gier fabularnych oraz fantastyki – Stowarzyszeniem Topory, organizatorów licznych imprez i konwentów, odbędzie się w sobotę 2 marca w godz. 9.00 -14.00. Już teraz organizatorzy zapraszają  zainteresowanych mieszkańców miasta, dzieci, młodzież i dorosłych. W gry planszowe może grać każdy. 
         

Zainteresowanych działalnością Stowarzyszenia Topory i tym, w co będzie można pograć na kolejnym spotkaniu z grami planszowymi, odsyłamy na ich stronę: https//www.facebook.com/topory/ lub http://www.topory.org/
 

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe