Propozycje Łódzkiego Domu Kultury dla ośrodków kultury i organizacji pozarządowych powiatu tomaszowskiego

  • 08.02.2019, 21:22 (aktualizacja 08.02.2019, 21:31)
  • Joanna Sztymelska
Propozycje Łódzkiego Domu Kultury dla ośrodków kultury i organizacji pozarządowych powiatu tomaszowskiego
W czwartek, 7 lutego 2019 roku, w sali konferencyjnej Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się spotkanie przedstawicieli Łódzkiego Domu Kultury z przedstawicielami tomaszowskich ośrodków kultury i organizacji pozarządowych.

Spotkanie dotyczyło kultury i współpracy międzysektorowej w województwie łódzkim. Z Łódzkiego Domu Kultury udział w spotkaniu wzięły: Monika Matusiewicz zastępca dyrektora Łódzkiego Domu Kultury oraz Natalia Korzeniowska, która  zajmuje się Regionalna Akademia Kadr Kultury i Malwina Paroń, która zajmuje się współpracą z mediami. 


Na początku każdego roku odbywają się takie spotkania w województwie łódzkim, na których Łódzki Dom Kultury przybliża swoją ofertę, działania i formy wsparcia, które kieruje do mniejszych ośrodków kultury. W tym roku spotkanie w naszym mieście zainaugurowało cykl spotkań. Bezpośrednio po spotkaniu w Miejskim Centrum Kultury panie pojechały na kolejne spotkanie do Opoczna. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

W czasie spotkania przedstawione zostały działania  formy wsparcia skierowane do instytucji kultury, organizacji pozarządowych i mieszkańców powiatu tomaszowskiego zaproponowane przez Łódzki Dom Kultury. Każdy ma możliwość obejrzeć na filmie co proponuje Łódzki Dom Kultury. można też śledzić stronę internetową placówki, gdzie na bieżąco umieszczane są wszystkie nowości i propozycje udziału i współpracy. 
 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Co na to Łódzki hejeter Tomaszowa czyli Jacek Kowalewski?
Co na to Łódzki hejeter Tomaszowa czyli Jacek Kowalewski? 09.02.2019, 02:52
Ta z Łodzi dramat. Widać po uzytym makijażu (zwróćcie uwagę na okiem. To nie jest, że jej nie wyszło, to trzeba intencjonalnie sobie coś takiego na*** na twarz)

Zwardoń jak na swój wiek ładna. Zresztą po córce widac, że ladne kobiety mają w rodzinie.

Ale ta z Łodzi to dramat bez dwóch zdań. I to nie są żadne uprzedzenia malomiadteczkowca względem metropolii a weryfikowalne fakty.

Potem napierdziela ci slajdy z dworcem jako jako elementem kultury Łodzi :))

PS do sądu za ocenę makijażu! To przecież jest naczelne dobro osobiste. Sądzić będzie pewnie podobnie umianawiec wyrok za my już dziś.
Romek
Romek 09.02.2019, 10:39
Ona jest z Opoczna, wcześniej kierowała domem kultury w Opocznie
eee
eee 10.02.2019, 09:30
Tak kierowała Domem Kultury w Opocznie, że jak za jej "kadencji" odbywała się termomodernizacja tegoż to ocieplenie położono również na ceramicznej elewacji wypalonej w opoczyńskich zakładach projektu pewnego profesora a ASP w Krakowie. Przedstawiały dwie tańczące osoby. Dla laików może to było mało czytelne ale dla osób wiedzących bardzo ciekawe przedstawienie postaci tańczących szybkiego oberka. Oczywiście zdewastowano to. A Pani Monika karierę w MDK w Opocznie rozwijała jak Burmistrzem w Opocznie bł Jan Wieruszewski z PSL. Jak przegrał wybory wraz z nim do Łodzi za chlebem pojechała Pani Monika. Tyle w temacie. Pozdrawiam z Opoczna.
.
. 10.02.2019, 11:10
Ciekawe co na to łodzianie, jak im tak zwalają babkę po kulturoznawstwo, być może z doktoratem, w wystawiają kogoś takiego z Opoczna... Nie rodzi to żadnego buntu? Przecież to są jaja.
.
. 09.02.2019, 13:21

Google: Dejw - PETARDA !

Pozostałe