Rewelacyjny występ młodych pływaków Wikinga

  • 09.02.2019, 17:08 (aktualizacja 10.02.2019, 09:28)
  • mariusz_wieczorek
Rewelacyjny występ młodych pływaków Wikinga
W miniony czwartek 7.02 czworo zawodników MUKS WIKING działającego przy Powiatowym Centrum Animacji Społecznej reprezentowało nasze miasto na zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego

Cała czwórka w składzie; Michalina Jasińska {13 lat}, Natalia Krawczyk {11 lat} ,Marcel Wieczorek {10 lat} oraz Maciej Nockoski {10 lat} spisała się rewelacyjnie zdobywając aż 5 medali; 4 srebrne i 1 brązowy.

Michalina płyneła na dwóch dystansach, 100 m stylem zmiennym oraz 100m stylem grzbietowym i dwa razy wywalczyła srebro.

Marcel Wieczorek który był klasyfikowany z zawodnikami o rok starszym,  w 100 m motylem uzyskał drugi czas i odebrał srebrny medal, natomiast na dystansie 100 m dowolnym po zaciekłej rywalizacji był trzeci i powiększył dorobek medalowy o brąz.

Natalia Krawczyk, robiąca ostatnio bardzo znaczące postępy z zawodów na zawody podkreśla, że należy do czołówki zawodników 11 letnich woj. łódzkiego. Zawodniczka  dołożyła srebro na dystansie 100 m dowolny oraz była  6 w 100 m zmianą.

Maciek Nockoski to nowe  nazwisko w Wikingu, rozpoczął treningi niespełna 6 miesięcy temu a dzięki systematycznej pracy szybko nadrabia braki treningowe do zawodników trenujących o wiele dłużej. Na opisywanych zawodach wystartował w 100 m klasykiem oraz 100 m dowolnym i znacząco poprawił swoje dotychczas uzyskiwane wyniki.

Trener Tomasz Zając nie ukrywał zadowolenia ze swoich podopiecznych. 

Kierownictwo sekcji pływackiej MUKS WIKING  pragnie złożyć podziękowania  Prezesowi CERAMIKI PARADYŻ  za bezinteresowną pomoc i ofiarowanie zawodnikom Wikinga; dresów z logiem, worków oraz ręczników. Dziękujemy również Pani Katarzynie Raszdorf za przedstawienie Panu Prezesowi Ceramiki Paradyż potrzeb  młodych, perspektywicznych oraz osiągających wiele sukcesów na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim pływaków Wikinga.                                                                                               

mariusz_wieczorek
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mariusz Wieczorek
Mariusz Wieczorek 10.02.2019, 12:15
Przepraszam za pominięcie w artykule Pani Teresy Aldea oraz Pani Iwony Janiszewskiej które również przyczyniły się do podarowania zawodnikom Wikinga dresów, worków oraz ręczników. Dziękujemy

Pozostałe