×

Zofia Szymańska nie jest już wiceprezydentem Tomaszowa

  • 14.02.2019, 17:13 (aktualizacja 14.02.2019 17:20)
  • Mariusz Strzepek
Zofia Szymańska nie jest już wiceprezydentem Tomaszowa
14.02.2018 Zofia Szymańska przestała pełnić obowiązki drugiego zastępcy prezydenta miasta Tomaszowa Mazowieckiego.  Prezydent Marcin Witko zapowiada , że jest to początek głębszych zmian organizacyjnych związanych z nową kadencją i nowymi wyzwaniami. O odwołaniu wiceprezydent mówiło się już od blisko roku. W najbliższy poniedziałek poznamy jej następcę, lub jak mówią pogłoski następczynię.

.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bardzo szkoda
Bardzo szkoda 20.02.2019, 17:45
Radio Zet jednak dla Agory :( Pepiczki lubią być języczkiem u wagi. Będziemy mieli już za 4 lata, anytpolską propagandę w stylu TOK FM, tyle, że już o zasięgu ogólnokrajowym.

Bardzo, bardzo szkoda.
ToJa
ToJa 18.02.2019, 20:55
Nie zniżam się do Twojego poziomu.Bełkot ble ble ble. Ani Tobie ani Pani Zosi nie mam czego zazdrościć.Chciałabym tylko wiedzieć w której Biedronce będzie pracowała na kasie bo tak często proponowała tę pracę.... Mam nadzieję, że nowej Pani Wiceprezydent szacunku dla każdego człowieka nie zabraknie.
starzec po kopie
starzec po kopie 18.02.2019, 14:06
I pomyśleć, że 8 lutego odbierała odznaczenie od "dzieci Tomaszowskich". Taka zasłużona , a tu masz.
Ajdejano
Ajdejano 17.02.2019, 09:10
A ja stawiam na p. B. (łącznie - 3 litery)
on
on 15.02.2019, 21:18
a ja na panią Martę
Magik
Magik 17.02.2019, 07:11
A ja na Panią Ize
.
. 16.02.2019, 10:29
I nie byloby zle.
Placebo
Placebo 15.02.2019, 18:22
Stawiam na byłą Prezes Tomaszowskiego Centrum Sportu
 X man
X man 15.02.2019, 16:09
Taka ładna i miła , szkoda😔
gorszysort.
gorszysort. 15.02.2019, 12:05
Miłościwie nam panujący Prezes Polski, pewnie już wyznaczył na miejsce tej Pani kogoś innego.....Bez wiedzy Prezesa nic się nie wydarzy.
.
. 18.02.2019, 10:47
Mandat radnej Pani Szymańska uzyskała, więc swoich wybrcow też ma. Trudno jej tego odmówić. A Pani Pani Agnieszko do dziś nie może się pogodzić z faktami, że nikt nigdzie Pani nie wybrał. Prace dostawala Pani zawsze po znajomości. Żadnych konkursów Pani nie przechodziła, wybory - po fatalnych, amatorskich kampaniach - przegrywała. Innej sfery yci Pani nie ma, więc frustracje są zrozumiałe.
Sprawdź
Sprawdź 15.02.2019, 15:11
czy prezes nie siedzi w szafie za kaloszkiem haha! Paranoja totalna.
ooo
ooo 15.02.2019, 11:57
Co ten prezydent Witko narobił! Jak teraz miasto przeżyje ten ubytek kadrowy , brak tak twórczej osoby, szok?!
mare
mare 15.02.2019, 11:52
no i po co ta fala hejtu?
Większość
Większość 15.02.2019, 09:14
ma radochę bo komuś jest gorzej. Jakoś specjalnie mnie to nie dziwi. Taka natura i tego nie przeskoczysz.Tylko jak dziewczyna, przepraszam Pani za chwilę obejmie jakieś stanowisko to znowu będziecie mieć pretensje do całego świata? To jest polityka i pozbądźcie się złudzeń drodzy...parafianie;)
Bronx
Bronx 15.02.2019, 07:56
A kto teraz nastąpi?
Lord Lud
Lord Lud 15.02.2019, 15:02
Basia Kaltka hahahaaha
Bartek
Bartek 15.02.2019, 07:27
śliczna, szkoda bo mogła jeszcze wiele zdziałać dla miasta
Elka
Elka 15.02.2019, 18:39
heyka, śliczna to jest ta w tle z lazurowym koczkiem na radosnym obliczu
Logos
Logos 14.02.2019, 23:58
Dziekujemy Pani Zosiu. Mam nadzieje ze ten malomiasteczkowy hejt Pani nie zlamie. To co robi prezydent to porażka. Ale ataki na Pania zaczął juz administratorek tego portalu, ktory kiedys nazwal Pania hostessa. Ciekawie jak sie dzis czuje?. Pewnie nie opublikuje tego postu. Taka gmina... wiec mose dobrze ze Ludzie Pani pokroju odchodza...
widzewiak67&
widzewiak67& 14.02.2019, 23:01
A nick kropka ciągle sledzi temat i broni jako jedny. ciekawe to.
Roki
Roki 14.02.2019, 21:55
Tomaszowski zółć wyłazi ;)
Lord Lud
Lord Lud 14.02.2019, 21:47
Europarlament raczej nie. Więc chyba Sejm ;)
.
. 14.02.2019, 22:39
Do obu się nadaje.

Słyszę tera, że też obcesowo odezwała się do kogoś z mojej rodziny... i nie zmienia to ę żaden sposób oceny Pani Szymanskiej.
Jesli jet się sklepkarzem, baba dyrektorka z podstawówki czy kustoszką od dzika z muzeum do którego nikt z własnej woli nie chodził przez 30 lat - takie ciekawe było (a kase ciągnęło), tonie znaczy ę ma się pojęcie globalne o zarządzaniu 60tyieczna organizacja.

Także ubite, nie atrakcyjne baby z Tomaszowa i wąsate choypy, spokojnie już było. Teraz wam młode pokolenia co 4 lata będą organizować polowania na zbende etaty.

Dużo zdrowia Pan Zosiu. W Pani oczach widzie piękna młoda Polskę!
Qq
Qq 14.02.2019, 20:38
Teraz czas na koleżaneczkę ,co nic nie robi i zęby szczerzy
Krystyna
Krystyna 14.02.2019, 20:37
Ile ona zła wyrzadziła w szkołach w ośrodku pomocy spolecznej czy muzeum . kto mial z nia do czynienia to wie. Dobrze sie stało. Troche pozno dojrzał do tego pan prezydent . lepiej pozno niz wcale. Gratuluje
Lord Lud
Lord Lud 14.02.2019, 21:56
To ciekawe co piszesz. .Proszę rozwinać
Też
Też 15.02.2019, 09:01
jestem ciekaw, Krycha dawaj konkrety. Bo jak nie to mowa nienawiści;)
kibic
kibic 14.02.2019, 20:05
Dzięki Bogu. Jej sprawowanie funkcji to była tragedia. Młoda osoba oderwana od rzeczywistości.Arogancka., nie mająca pojecia o zarzadzaniu zasobami ludzkimi

Pozostałe