×

Zwolnij! Jak kocha, to poczeka!

  • 15.02.2019, 11:46
  • Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim
Zwolnij! Jak kocha, to poczeka!
Walentynki to doskonała okazja aby przypomnieć wszystkim , nie tylko tym zakochanym, że pośpiech tak jak w miłości i na drodze nie jest wskazany :). Nadmierna prędkość nadal pozostaje jedną z głównych przyczyn wypadków, w tym tych najtragiczniejszych w skutkach. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu. ZWOLNIJ - jak kocha to poczeka , zwłaszcza z walentynkową kolacją !

Dzisiaj policjanci z wydziałów ruchu drogowego wszystkich komend Policji woj. łódzkiego podczas kontroli , w szczególny sposób , będą przypominać o tym jak duże niebezpieczeństwo niesie ze sobą przekraczanie prędkości. Kierujący otrzymają zapachowe serduszka ze specjalnej limitowanej edycji : Zwolnij - jak kocha - to poczeka ! Warto zdjąć nogę z gazu i bezpiecznie dojechać do celu , tym bardziej jeśli czeka tam ukochana osoba. To kolejny już rok tej wyjątkowej akcji skierowanej nie tylko do zakochanych. Zawsze spotyka się z pozytywnym odzewem a zapachowe serduszko zawieszone w samochodzie każdego dnia przypomina aby nie przekraczać dozwolonych prędkości.

W akcji udział wzięli również tomaszowscy policjanci, w którą aktywnie włączył się Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Maz. insp. Szymon Herman. W tak wyjątkowym dla zakochanych dniu, działania policjantów były równie wyjątkowe, a sami kierujący jednomyślnie przyznali, iż na długo zapamiętają dzisiejsze kontrole i z pewnością będą przestrzegali przepisów. 

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe