×

Poznaj najmodniejsze koszulki męskie z nadrukami, które muszą znaleźć się w Twojej szafie

  • 25.02.2019, 21:12 (aktualizacja 28.02.2019 10:46)
  • Mariusz Strzepek
Poznaj najmodniejsze koszulki męskie z nadrukami, które muszą znaleźć się w Twojej szafie
Nawet jeśli mężczyźni nie przyznają się do tego, to tak naprawdę każdemu z nich zależy na tym, aby dobrze wyglądać i być pozytywnie odbieranym w swoim otoczeniu. Z roku na rok moda staje się domeną również panów, więc warto dowiedzieć się, jakie koszulki warto kupować, aby wyglądać modnie, atrakcyjnie i pozytywnie wyróżnić się w tłumie.

Moda na koszulki męskie z nadrukami nigdy nie mija

Większość mężczyzn nie lubi zbyt często kupować nowe ubrania. Dlatego wolą kupować coś, co tak szybko nie wypadnie z mody. Idealnym rozwiązaniem będzie zatem kupowanie koszulek z krótkim rękawem z niebanalnymi nadrukami. Obecnie można znaleźć sklepy internetowe, takie jak https://www.tulzo.com/koszulki-i-bluzy-meskie, które oferują koszulki męskie, które są nie tylko modne, ale przede wszystkim podobają się każdemu mężczyźnie.

Najmodniejsze nadruki na męskich koszulkach, które musisz mieć w swojej szafie

Nadruk z nagim torsem

Jednym z hitów wśród nadruków są grafiki przedstawiające nagi tors, brzuch lub tzw. six pack. Dobrze zbudowana sylwetka na koszulce może jednocześnie dodać atrakcyjności jej właścicielowi, ale też przyciągnąć wzrok kobiet. Poza tym idealnie nada się, kiedy mamy większy dystans do siebie.

Nadruk z częściami garderoby

Kolejnym popularnym motywem na koszulkach są grafiki przedstawiające różne części garderoby lub akcesoria. Najczęściej można spotkać się z krawatami, muszkami, czy kamizelkami. Ciekawym modelem są również koszulki, na których jest grafika ukazująca rozpiętą koszulę, rozwiązany krawat oraz widoczny umięśniony tors. Taka koszulka idealnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na imprezę. Zupełną nowością są również nadruki imitujące strój policjanta, ochroniarza, antyterrorysty, czy bardziej zmyślne stroje gotyckie, czy nawet historyczne.

Śmieszne napisy na koszulkach

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety lubią komunikować coś za pomocą swojego stroju. Zatem, kiedy chcemy zrobić to bardzo wyraźnie, to najlepszym rozwiązaniem będzie zakupienie koszulek z napisami. W ten sposób jasno damy do zrozumienia, czy jesteśmy smutni, zmęczeni, szczęśliwi, zamężni, a może troszczymy się o dobro córki w wieku nastoletnim. Hitem są oczywiście nadruki z cytatami z seriali i filmów lub ich przeróbki. Wystarczy, że posiadamy odrobinę dystansu do siebie i świata, a będziemy mogli znaleźć koszulki ze śmiesznymi napisami w różnych językach.

Indywidualne i osobiste koszulki

Dla mężczyzn, którzy pragną nosić niepowtarzalne nadruki, idealnym rozwiązaniem będzie samodzielne zaprojektowanie tego, co będzie miało znaleźć się na koszulce. W ten sposób zyskamy pewność, że nasza bluzka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Najważniejszy będzie oczywiście pomysł, znalezienie firmy, która to umożliwi oraz odwaga. Warto zatem się przełamać i wymyślić coś, co odda nasz charakter, nastawienie do życia, czy niecodzienne pasje. Wiele osób zapewne będzie zazdrościć takiej wyjątkowej koszulki.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Komedia
Komedia 26.02.2019, 17:01
Mężczyźni, nie kupujcie tego! Takie koszulki są żałosne, a nie modne.

Pozostałe