Złapał złodzieja w czasie wolnym od pracy

  • 01.03.2019, 19:27 (aktualizacja 06.03.2019, 20:59)
  • Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim
Złapał złodzieja  w czasie wolnym od pracy
Tomaszowski policjant w czasie wolnym od pracy, kiedy robił zakupy w jednym z marketów w naszym mieście zauważył, że jeden z klientów ukradł wiertarkę. Złodziej zaczął uciekać, policjant podjął pościg, udało mu się dogonić amatora cudzej własności i odebrać skradziony towar.

W czwartek, 28 lutego 2019 roku policjant, który miał dzień wolny od służby wybrał się na zakupy. Gdy wchodził do sklepu zauważył, że mężczyzna,  wobec którego w przeszłości wielokrotnie interweniował dziwnie się zachowuje.

Funkcjonariusz zaczął dyskretnie obserwować klienta, który w pewnym momencie wyjął z koszyka wiertarkę, minął linię kas i zaczął uciekać. Dzielnicowy natychmiast podjął pościg i po kilkudziesięciu  metrach ujął złodzieja.

Mężczyzna mając świadomość, że znalazł się w rękach funkcjonariusza zaczął się szarpać i próbował się uwolnić. Policjant zastosował chwyty obezwładniające i odzyskał wiertarkę.

Obsługa sklepu wyceniła jej wartość na blisko 200 złotych. 28-latek odpowie teraz za usiłowanie kradzieży. Policjanci skierują wniosek o ukaranie do sądu. Za tego rodzaju czyn grozi wysoka grzywna.

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do Aloy
do Aloy 05.03.2019, 11:22
Poucinamy ręce i będziemy im płacić renty do samej śmierci? Chyba, że po jednym palcu. Za pierwsze przestępstwo jeden palec, za drugie drugi itd.
Adasiu
Adasiu 18.03.2019, 07:48
Niedobry pomysł z tym by po jednym..ze stolarzami by ich mylono
Aloy
Aloy 05.03.2019, 07:10
Ręce złodziejom ucinać, ręce! I wuj mnie interesuje, że złodzieje nie będą sie bali tej kary - ucinać i już! Przy samej ***! I zero renty! Niech taki złodziej ZDYCHA!

Pozostałe