Prezydent spotkał się z mieszkańcami w Szkole Podstawowej nr 14

  • 1.03.2019, 18:02 (aktualizacja 06.03.2019 20:51)
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Prezydent spotkał się z mieszkańcami w Szkole Podstawowej nr 14
W czwartek, 28 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 14 w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się spotkanie mieszkańców naszego miasta z prezydentem, Marcinem Witko. Było to już drugie spotkanie z najważniejszymi urzędnikami Urzędu Miasta w tym roku. Pierwsze odbyło się w dzielnicy Nagórzyce w styczniu. Uczestnicy mieli możliwość zadawać pytania także m.in. wiceprezydentowi Tomaszowi Jurkowi, dyrektorowi Wydziału Inwestycji Adamowi Koziełkowi oraz dyrektorowi Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta Szymonowi Michalakowi.

.

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 2.03.2019, 13:26
Widzę, że jest Pan na jakimś rozdrożu. W tym temacie i w temacie żołnierzy wyklętych olewa Pan mnie. No dobra- wyłączam z tego medium.
Ajdejano
Ajdejano 2.03.2019, 13:06
Ten Prezio i ten cały jego urzędniczy sztab - dobra robotę wykonują. Tak trzymać - chłopaki i dziewczyny. LUDZIE, CZYLI WASI PRZYSZLI WYBORCY BĘDĄ TO PAMIĘTAĆ. Takie spotkania nie są wyrzucane z pamięci ludzi. I o tym zawsze pamiętajcie.
Podam Wam najlepszy przykład. Swego czasu była niezwykle przykra zima. Mój Szef mówi: wiceszefie- przejedźmy się po mieście, zapukajmy do mieszkań ludzi i zapytajmy tych ludzi - czy mają ciepło w mieszkaniach. Oczywiście - ludzie byli zaskoczeni i nawet niewiarygodnie zszokowani: "kto, Wy ? To niemożliwe."
Potem (za około 2 tygodnie) w lokalnym szmatławcu (innego medium wtedy nie było) ukazuje się podziękowanie dla nas, które pokazuje mi mój Szef. Właśnie tak reagują ludzie na jakikolwiek pozytywny sygnał lokalnej "wadzy". I bierzcie to pod uwagę.
ooo
ooo 2.03.2019, 11:42
Czy któreś z tych spotkań pomogło chociażby w bardzo kiepskiej sytuacji dróg w mieście?
wermen
wermen 2.03.2019, 15:12
Sorry. Czy ty żyjesz w jakimś innym świecie. Nie widzisz, że drogi są remontowane. Wiem, chciałbyś aby twoja ulica miała asfalt z chodzikiem 2 metrowym i ścieżką rowerową.
Nie jestem Pisiorem, ale patrząc na tego gościa i na to co robili poprzednicy, to szacun dla niego. Zaraz pójdzie, że zadłuża miasto, to zastanów się co piszesz, bo za darmo nic się nie da zrobić.
Chcesz mieć luksusy na drogach, to trzeba pieniądze z jakiegoś źródła zdobywać.
ooo
ooo 2.03.2019, 19:38
SĄ remontowane, ale te lokalne w bardzo,bardzo malusieńkim zakresie. Ta najbliżej mnie jest bardzo dobra i była wyremontowana za poprzedniej władzy...
wermen
wermen 4.03.2019, 15:38
A u mnie najbliższe ulice zrobione 3 za tego prezydenta, a 2 za poprzedniego. Chociaż obiecywał , że zrobi wszystkie 5. Poprzednikowi starczyło sił na 2 ulice. a te 3 musiały czekać 4 lata na lepsze czasy. Z mojej perspektywy 3:2 wygrywa Witko

Pozostałe