Muzyczny upominek dla pań od Starosty Powiatu Tomaszowskiego

  • 05.03.2019, 11:57 (aktualizacja 09.03.2019, 13:37)
  • Joanna Sztymelska
Muzyczny upominek dla pań od Starosty Powiatu Tomaszowskiego
W sobotę, 2 marca 2019 roku, w sali kina Włókniarz w Tomaszowie Mazowieckim odbył się koncert zatytułowany "Gdzie ci mężczyźni". Koncert przygotowany został przez Formacje Rewiową "Step by Step" pod kierownictwem Eweliny Grzelki, Joanny Seligi i Jakuba Wolaka, a gościnnie wystąpił Przemysław Majewski

Zaproszonych gości powitali członkowie Zarządu Powiatu Tomaszowskiego: Elżbieta Łojszczyk i Marek Kubiak, którzy złożyli najlepsze życzenia wszystkim paniom. 

Członkowie Formacji Rewiowej "Step by Step" wykonali wiele znanych i lubianych piosenek. Była tytułowa "Gdzie ci mężczyźni". Nie brakło "Być kobietą" czy "Dumki na dwa serca". Eleganckie stroje, wspaniałe światła sprawiły, ze widzowie poczuli doskonałą atmosferę, jaka zapanowała w sali kina. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


Gwiazdą wieczoru był zaproszony raper, Przemysław Majewski, który zaprezentował piosenki ze swojej płyty nagranej na 100-lecie niepodległości Polski, zatytułowanej "Międzywojenna nuta' Zaśpiewał tak znane utwory z czasów Dwudziestolecia Międzywojennego,  jak: "Już taki jestem zimny drań", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Mały, biały domek", "Chryzantemy złociste'.  Oryginalne refreny piosenek miksowane są z autorskimi zwrotkami Przemysława Majewskiego w rapowej aranżacji.
Po koncercie artysta każdej z obecnych na sali pań podarował swoją płytę. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


Na zakończenie odbyło się losowanie upominków ufundowanych przez sponsorów imprezy. 
 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jolanta Miłecka
Jolanta Miłecka 06.03.2019, 21:21
Jak na Tomaszów to wielkie WOW!Różnorodność piosenek,kostiumòw,ciekawa koncepcja koncertu.Fajni wykonawcy i przekròj wiekowy, co się rzadko zdarza.Świetna atmosfera i widownia zadowolona.Dowcipnie,ale i wzruszająco. Jedyne co mi się nie podobało to miejsce,choć światła ratowały nieco sytuację,uważam,że to widowisko zasługuje na lepszą scenę,wtedy efekt byłby genialny.Czekam na kolejne występy tego zespołu i trzymam kciuki za pokaz w Austrii.Na pewno będą świetni.
Lilka
Lilka 06.03.2019, 20:05
Witam, czy ktoś wie może, gdzie i kiedy można zobaczyć jeszcze ten koncert?
X
X 06.03.2019, 19:10

Komentarz zablokowany

Wystarczy.W przypadku dalszego spamowania zablokujemy adres IP

Dżoana
Dżoana 06.03.2019, 18:17
Zgadzam się z przedmówcami. Bardzo miło było, więcej takich koncertów, tym bardziej, że to Tomaszowska grupa. Brawa dla Starosty za wspieranie młodych, zdolnych.
Iza
Iza 06.03.2019, 18:10
Byłam, widziałam, polecam.
Niko
Niko 06.03.2019, 17:36
Dołączam do gratulacji, naprawdę miły wieczór. Może Majewski trochę za długo grał, ale sam pomysł bardzo ciekawy.
Kris
Kris 06.03.2019, 15:09
Wspaniałe show! W porównaniu z Koncertem przygotowanym przez Powiatowe Centrum tydzień wcześniej "Gdzie ci mężczyźni" to kosmos!Stroje,światła,poziom wokalny i taniec, naprawdę piękne. Nasz Tomaszów... piękne zdjęcia!
Renia Solicka
Renia Solicka 06.03.2019, 14:50
Wieczór pełen wzruszeń, dziękuję.
Aro
Aro 06.03.2019, 14:44
Nie obyło się bez potknięć, ale generalnie na plus. Fajni prowadzący, na luzie i bez spiny. Taniec mi się podobał, skrzydła rozwalił system.
A
A 06.03.2019, 14:37
Udana impreza, ludzie się dobrze bawili i śpiewali razem z wykonawcami. Fajne widowisko. Majewski dał radę 😁
Gregory
Gregory 06.03.2019, 14:20
Jestem mile zaskoczony, że starosta zafundował taki koncert, jakioś mi to nie pasuje do niego, a jednak... Gratulacje dla wykonawców i Pana Węgrzynowskiego.
Anka
Anka 06.03.2019, 13:33
Brawa dla Pana Starosty. Świetny pomysł na prezent.Na pewno lepszy od kwiatka i odklepanych życzeń. Bardzo nam się podobało, szkoda, że tak mało kobiet przyjęło zaproszenie. Macie czego żałować. Bardzo dziękujemy.
Obserwator
Obserwator 06.03.2019, 10:50
Moja córka jest zachwycona p. Majewskim.Świetna lekcja muzycznego patriotyzmu i niezły pomysł by odświeżyć stare przeboje. Po tych wszystkich pompatycznych uroczystościach związanych ze 100 leciem odzyskiwania niepodległości aż miło było zobaczyć coś tak nowatorskiego. I to w Tomaszowie.
Irka
Irka 06.03.2019, 10:44
Rewelacja! Po Koncercie Włoskim kolejna fajna impreza. Żałuję, że o tym zespole nic nie powiedzieli. Czy oni są z Tomaszowa?
Danuta
Danuta 05.03.2019, 22:30
Naprawdę warto było pójść i zobaczyć. Aż trudno mi uwierzyć, że to amatorzy. Stroje zrobiły wrażenie, a dobór i wykonanie piosenek... Wielkie brawa!
Ela Misiak
Ela Misiak 05.03.2019, 21:24
Wspaniały koncert! Przepiękne piosenki, wspaniałe głosy i ciekawe prezentacje taneczne. Poziom artystyczny świetny. Gratuluję twórcom i artystom. Poprosimy o więcej!
pani
pani 05.03.2019, 18:29
A kto i kiedy zapraszał panie?
Kik
Kik 06.03.2019, 14:36
Ustawka. Swoi swoich.
Irena
Irena 06.03.2019, 17:32
Ja kupiłam bilety na sobotni Koncert w PCAS, nie jestem z tych "swoich", nie rozumiem o co chodzi KIK. Były plakaty i informacje na Facebooku.

Pozostałe